تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18773
تاریخ انتشار : س, 1394/01/25 - 00:34
آقای استاندار به داد مغان برسید!

آقای استاندار، مردم مغان همیشه ثابت کردن که پشتیبان دولتمردان استانی هستند این بار نوبت شماست که برادری خود را نسبت به این منطقه ثابت کنید.
 

آران مغان - زارعی/ روزگاری بود همه با یک ضرب المثل قدیمی که می گفتند (پایان شب سیه سپید است) به قائله ای پایان می دادند. نمی دانم از کدامین شب به کدامین صبح پر امید دل ببندم فکر می کنم اصلا به انتظار صبحی نباشم بهتر است تا نور صبحی که هنوز نرسیده چشمم را اذیت می کند، باشم.
در همین سال های گذشته که ایام انتخابات مجلس کنونی از اون شور و شوق انتخاباتی و تبلیغاتی افتاده بود با چند تن از دوستانم در مورد برنامه های نماینده محترم که برای مردم شریف مغان عزیز داده بودند صحبت می کردیم در اغلب این وعده ها که داده بودند مشخص بود که این وعده ها جز شعار چیز دیگری نیست من کاملا در این جریان دوستانه که جمع خودمانی بود سکوت اختیار کردم و همه چیز را سپردم به دست زمان، در این چند سالی که از انتخابات می گذرد سوال من از دوستان هم قطار وکیل مان در مجلس این است که کدامین امتیاز را برای پیشرفت مغان به ارمغان آورده اند؟ یا کدامین وعده به سر خرمن واقعیت رسیده؟ آیا جواب این همه محبتی که این مردم در انتخاب شما انجام داده اند این همه بی مهری است؟
همه می دانند که مغان دریای ثروت است ولی بنده عرض می کنم مغان اقیانوس ثروت است که در راس این ثروت ادب است و ادب حکایت می کند وقتی حرف از پیشرفت می زنیم همه از نگاه اقتصادی به آن می نگرند ولی اینطور نیست ثروت بدون علم ریالی ارزش ندارد.
در این چند سال اخیر اکثر محققان و کارشناسان ارشد منطقه به دلیل ضعف مدیریتی که بر منطقه حاکم شده از منطقه نقل مکان کرده اند که بنده خود این حرکت را کاملا یک حرکت غیر اصولی می دانم و تایید نمی کنم ولی همه صلاح زندگی خود را بهتر از دیگران می دانند.
ما می توانستیم بجای الحاق مغان به منطقه آزاد ارس در جهت ایجاد دانشگاه بین المللی قدم برداریم که بهتر از الحاق جواب می داد و منطقه نیز پتاسیل این امتیاز را داشت و می توانست چندین پله از الحاق به منطقه آزاد تجاری بالاتر باشد، البته الحاق به منطقه آزاد ارس کاری ارزشمند بود که اگر به سرانجام می رسید سکوی پرش اقتصادی مغان به بازار کشورهای آسیای میانه و قفقاز می شد.
اما چرا منطقه مغان در این چند سال رو به فلاکت کشیده شده؟ چرا کشت و صنعت مغان که باید بعد از چندین سال به سود دهی می رسید به مرز ورشکستگی رسیده؟ چرا جاده های ورودی و خروجی شهرستان پارس آباد که در این چند سال اخیر بیشترین تصادفات استان اردبیل را به خود اختصاص داده، بدون پیشرفت فیزیکی به حال خود رها شود؟ چرا با گذشت بیش از دو سال از تعریض باند فرودگاه شهرستان پارس آباد این فرودگاه باید مورد بی مهری مسئولان قرار گیرد؟
چرا وقتی مسئولان استانی به مغان که می رسند از کمبود بودجه و نداشتن اعتبار صحبت می کنند، آیا برای سایر مناطق استان از جمله اردبیل، مشگین شهر، خلخال، نمین، سرعین و... اعتبار جداگانه ای لحاظ می شود؟  آیا پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز و جعفرآباد از توابع استان اردبیل نیستند؟ چرا دولت برای این منطقه تدبیری نمی اندیشد؟
آیا این پسرفتها از برنامه های دولت برای منطقه مغان است؟ چرا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وقتی از جایی ناراحت هستند به جان مردم مغان می افتند و از سرمایه های این مردم مظلوم ولخرجی می کنند؟ چرا شهرستان ما آسایش سیاسی ندارد؟ چرا شهرستان پارس آباد، فرماندار، بخشدار مرکزی، معاون فرمانداری و... ندارد؟ در حالی که این مردم به دولت ثابت کردن که پشتیبان دولت اعتدال هستند چرا دولت تدبیر و امید در این رابطه کاری انجام نمی دهد؟
ما مردم دشت زرخیز مغان به استاندار عزیزمان می گوییم که از مغان به ویژه پارس آباد حمایت کرده و کاری کنید که استعدادهای مغان شکوفا شود، از این منطقه حمایت کنید تا استان اردبیل جان تازه ای به خود بگیرد.
آقای استاندار، مردم مغان همیشه ثابت کردن که پشتیبان دولتمردان استانی هستند این بار نوبت شماست که برادری خود را نسبت به این منطقه ثابت کنید.
و در پایان باید بگویم، آقای استاندار، پارس آباد مغان نفس های آخرش را می کشد به داد این شهرستان مرزی برسید، نگذارید این شهرستان که از سوء مدیریت ضربه مهلکی به خود دیده بیشتر از این متضرر نشود.
یادداشت فوق مربوط به خدابخش زارعی از شهروند مغان است که برای آران مغان ارسال شده و این سایت خبری صرفا آن را بازنشر کرده است.
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام بر همه برادر همه ما مردم مغان میدانیم از کدامین زخم سخن میگویی چون ما هم از همان زخم درد میکشیم و مینالیم زارعی عزیز مغان به یک انسان با لیاقت نیاز دارد که دلسوز مردم باشد اگه پیدا کردی از طرف ما ببوسش و دعوت کن بیاد صحنه بخدا همه اول با شعار مردم میان صحنه ولی بعد از انتخاب شدن بفکر منافع خودشان هستن پس زیاد حرس نخور سکته میکنی برادر

باسلام جناب زارعی ممنون از شما ولی دعوای سیاسی این اقایان ظاهرا تمامی ندارد. بخاطر حمایت از اقای نصیری دارن این شهرستان را نابود میکنند. از زمانی که ایشان امدند با بی تدبیری تمام این شهرستان را به محل مناقشه سیاسی تبدیل کردند.

با سلام بر خدمت جناب آقای زارعی عزیز که به فکر شهرستان به جای نماینده کم کار کمبود ها را تشریح می نمایید

با سلام برادر عزیز و دلسوز اکثر مردم به فکر مغان هستند مثل بنده حقیر ولی کاری از دستمان بر نمیاد. چی

با سلام خدمت دوستان و برادر زارعی.اقای زارعی شما گفتید که نماینده کدام امتیاز را به مغان اورده؟ عرض کنم خدمتتون که بعداز دوره چهارم که اقای برومندبه مجلس راه نیافت نمایندگانیکه امدند کدام یک امتیازاتی به مغان هدیه کردن که برومند نکرده.اصلا بیا از این دوره نهم بگیم کدام یک از نمایندگان فعلی استان امتیازی به منطقشون جذب کردن چیکار کردن که برونمند نکرده؟اولان اوضاءاقتصادی مملکت خوب نبودشما خودتون بهتر از من میدونیدولی خدایش دارید مغرضانه حرف میزنید.اصلان میدونید یکی از دلایلی که الحاق منطقه ازادفعلا به تاخیر افتاده چیه؟عرض کنم خدمتتون که تمامی نمایندگان استان رفتن نشستن اونجا گفتن اقا اگه الحاق مغان انجام بگیره مردم حوزه انتخابیمان مارامیکشند میگن برومند منطقه ازاد اورده ولی شما هیچ کاری نکردید پس بزارید الحاق انجام نگیره همه نمایندگان استان توی یک شرایط باشیم.حالا میبینی چه کوتاه نظری نسبت به مغان هست.شما چرا در مورد مردیکه قلبش رابرای مردمش ومنطقه اش گذشته اینجوری قضاوت میکنید.و قولهایکه برومند توانتخابات داده بود اینها بودن.1-شبانه روزی کردن گمرک بیله سوار کارش تمام شده سالنش اماده شده فقط کمی از کارهای امنیتیش مونده که انم دست نماینده نیست.چهار بانده کردن محور پارس اباد به اردبیل تصویب شد پیمان شد اجرا شدولی بقیه اش دولت گفت فعلان پول نیست و یکی از کارهای مهمی که در مورد راه پارس ابادب برومند انجام داده جاده پارساباد به اردبیل را کد دار کرده توی وزارت راه یعنی هرموقع بوجه ای برای راهای کشور مصوب شد اتوماتیکوار به این جاده تعلق خواهد گرفت.3-گشودن گمرک اصلاندوز مصوب کرده دستور گرفته با طرف اذربایجانی صحبت شده بزودی انشاالله کارهای اداریش انجام شد افتتاح خواهد شد.4- اوردن رشته کارشناسی ارشد برای منطقه که 11 رشته کارشناسی ارشد هم برای بیله سوار وهم برای پارساباد اورده شده.5- تعریض وگسترش فرودگاه پارس اباد.همانطوریکه مستحضریداولین دستوری که اقای برومند از وزیر سابق راه اقای علی نیکزاد گرفته مبلغ 3میلیارد تومان برای فرودگاه پارساباد بوده کارهاش انجام شده ولی فعلان بخاطر بعضی تنگ نظریهایی که از بعضی از مسولان استانی هست فعلان کمی از کارهاش مونده.6- ساحل بندی رود ارس که در حال انجامه7.در مورد کشاورزان عزیز و برای کشاورزی منطقه کارهای متعددی انجام داده که اعم از قیمت ذرت اوردن تولید لاین و هیبریت به منطقه کوتاه کردن دست دلالان ذرت افزایش قیمت گندم وو... خیلی کارهای دیگر.و 8 بازیهای سیاسی که فقط برومند میتوانست اداره کندو... که اینجا نمیشه درموردش صحبت کرد.و دراخر ایجاد استان مرزی مغان به مرکزیت پارساباد که خودش به تنهایی کار کل نمایندگان ادواری گذشته بوده که به حول قوه الهی اخیرا دستوریکه ریس جمهئر محترم به وزیر کشور داده در حال برسی م مطاله میباشد.و در اخر برای تمامی عزیزانی که توی این سایت حرفهای بنده را تحمل کردند اروزی سلامتی و تندرستی دارم.

آقای 20،نصیری مناقشه سیاسی به راه نینداخته ،او نه تنها به مناقشات سیاسی پایان داده بلکه مافیای مالی(پولی) را افشاء کرده،مدیران بیسواد را که دچار روزمره گی اداری بودند را شناسائی کرده ودرفکرعزل آنهاست،او اصرار دارد دستگاه های دولتی حالت تحرک و پویائی بخود گیرند،شهر نظم و سامان حداقل ظاهری بخود گیردو صدها تدبیر دیگر که در این مختصر مجال پرداختن بدانها نیست. این چه روشی است که ما فقط دوست داریم با تخریب دیگران حرف بزنیم!

با عرض سلام و ادب خدمت همشهریان عزیز و گرامی بنده هم فرمایشات جناب آقای زارعی را تایید مینمایم و با ایشان هم عقیده ام ولی از ایشان خواهش میکنم در مورد وضع معیشتی مردم منطقه هم تحقیقی نمایند و در این رابطه هم مقاله ای بنویسند از سایت وزین شما هم بابت درج این مقاله ی خوب متشکرم

اردبیل در آتش نفاق و کینه میسوزد اردبیل هرچه قدر که از مغان دوری کند از مسیر توسعه نیز دورتر خواهد شد گرچه شاید کینه ها و حسادت های دست اندکاران استانی از مغانیها به القای خودشان تسکین یابد اما این ماجراجوییها به ثبات و استحکام خود اردبیل نیز کمک نخواهد کرد وآنان را ازتوسعه باز میستاند مسئولان استانی باید بدانند که توسعه اردبیل در گرو توسعه مغان میباشد و تازمانیکه به مغان توجه نشود واز استعاده ها و منابع سرشار بالاقوه این شهرستان استفاده و بکار گرفته نشود خودشان نیز از توسعه عقب خواهد ماند و این چیزی نیست جز عدم توجه به شهرستان پارس آباد و عدم بهره مندی از استعدادها و پتانسیل ها ی بالقوه این شهرستان زرخیزمیباشد. شهرستان پارس آبادمغان درصورت توجه به زیرساختهاو کشاورزی آن میتواند به عنوان بالاترین تولیدکننده محصولات کشاورزی و صادرات دربین استانهای کشور باشد و بیش از همه چیز این افتخار میتواند نصیب استان نوپایی چون اردبیل بشود که تاکنون بدون هیچ توجهی با پتانسیلهای شهرستانهای تحت تابعه و تبعیض در بین آنان در این جایگاه قرار گرفته است.

برادر بزرگوار شما کلا از طر ح ها و پروژه هایی صحبت کردید که اکثرا نیمه تمام هستند و بانی و باعث آن طرح ها آقای برومند نیستن.برومند هر کاری کرد برای اطرافیانش کرد.بنده مخالف کار برای اطرافیانش نیستم.لااقل اگر دو مورد برای نزدیکانش کار میکنه یک مورد هم برای منافع عمومی منطقه کاری میکرد که متاسفانه نکرد.

عزیزان تمام مسولین ارشد استان اردبیل با نماینده ما جناب آقای برومند تنش پیدا کردند و هم اصلاح طلب ، هم اصول گرا با این آقا مشکل دارند ، تا برومند هست هیچ امتیاز اقتصادی به منطقه پارس آباد و بیله سوار نخواهند داداگر بخواهند امتیازی همانند آزاد تجاری به منطقه بدهند مطمئن باشید بعد از اتمام نمایندگی جناب آقای برومند اتفاق خواهد افتاد علت اصلی را خود نماینده می داند که چرا همه مسولین و همه نمایندگان استان با ایشان اختلاف نظر دارند که این برای نماینده یک منطقه خیلی بد است که همیشه بگوید همه با من دوشمن هستند آخه برادر من چه کار کرده ای همه با شما ساز مخالف می زنند آخه این قضایا مارا هم ناراحت میکند به نظر من یا شما مشکل فکری با اینها داری یا در گذشته سیر میکنی مثل بعضی از مربی تیمهای فوتبال به علت سنتی فکر کردن و عدم به روز بودن دیگر نمی توانند مربی تیم فوتبال باشند یا اینکه افراد مخالف شما از شما می ترسند و فکر میکنند اگر به شما میدان بدهند شماپیشرفت زیاد در حوضه نمایندگی و مسولیتی پیدا میکنی خلاصه برادر عزیز من در هر دو حالت دود این آتش به پا شده به چشم مردم میرود خلاصه این زمانها را از دست نده فقط طلایی شماست یه کاری بکن که از خودت دفاع هر وقت در مورد نمایندگی شما بحث و گفتگو میشود ما ناراحت میشویم که نمی دانیم حق واقعا با کیست آخه شما قبلا انسان شجاع و نترس بودین حقیقت را بگو اگرچه به ضررت باشد مردم حرف حقیقت را درجا می فهمند

دوستان خیلی به جان هم نیفتید، خودم کردم که لعنت بر خودم باد برای پارس آباد و بیله سوار مغان؛ الفاتحه"ومع صلوات .

آیا فریادرسی هست؟ نمی دانم که برادر بزرگوار جناب آقای زارعی عزیز به چه حسابی از آقای استاندار فریادرسی خواستند؟ ولی بگمانم از دست استاندار محترم هم، کاری ساخته نیست، باید همت کرد و خود قدم برداشت. در اوایل انتصاب جناب استاندار محترم به سمت استانداری، با دیدن پلاکارد و بنرتبریک((انتصاب دانشمند فاضل را به عنوان استاندار اردبیل تبریک می گوییم)) در میادین شهر اردبیل احساسم این بود که حتماً ایشان فردی کاری و ... هستند و تمامی شهرهای استان از جمله پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز وجعفرآباد را با دیدی یکسان نگاه خواهند کرد ولی در عمل ....که خود شاهد هستید. نمی خواهم از استاندارهای قبلی تعریف و تمجید کنم و استاندار فعلی را تخریب، ولی یادم هست در زمان استاندارهای قبلی، استاندار وقت در یکسال چندین بار با مردم شهرستان چهره به چهره دیدار می کردند حتی یکبار که خودم در آنجا بودم آقای علی نیکزاد استاندار وقت تمامی مدیران کل ادارات استان را برای حل مشکل مردم پارس آباد در مسجد جامع جمع کرده بودند ومردم شهر مشکلاتشون را رودر روی مدیران کل برایشان بیان می کردند ولی متاسفانه قریب دو سال می باشد که آقای خدابخش به سمت استانداری انتصاب شده اند ولی کی و کجا با مردم شهرمون دیدار نموده اند و از نزدیک مشکلات مردم و شهرمون را دیدند و شنیده اند؟ آقای زارعی عزیز بنده هم همانند شما دغدغه آبادانی منطقه و شهرمون را دارم ولی شاید دیدگاه هایمون کمی متفاوت باشد. من در این سی سالی که عمر کرده ام به این باور رسیدم که برای آبادانی و پیشرفت شهرمون باید خودمان خود را بیدار کنیم و دست بکار شویم چون کسی قصد بیدار کردن ندارد.بنابراین انتظار دادرسی از استاندار وغیره بی فایده هست. به قول آقای جواد رضویان بازیگر سریال طنز در حاشیه که هر شب در شبکه سه سیما پخش می شود این شهر ماس ماس. کلش ماس ماس(واسه ما هست). پس باید بیدار شد و شهر را ساخت. از جمله ی زیبای که در شهرداری اصلاندوز روی فنجان چای نوشته بودند خیلی خوشم اومد. نوشته بودند: ((شهر زیبا را شهروندان می سازند)). البته هرکسی می تواند از این جمله برداشتی نماید ولی برداشت من از این جمله کوتاه ولی زیبا این هست که هر شهروند می تواند به نوبه خود قسمتی از شهر را آباد کند به شرط اینکه هرکس در هرکجایی که هست و هر مسئولیتی که دارد باید وظیفه و تکالیفش را به نحو احسن انجام دهد. آقای زارعی عزیز(منظور از آقای زارعی تمامی روشنفکران و فرهنگیان و صاحبان ایده وقلم به دستان و... شهرمان می باشد) بیایید برای ساختن شهرمون خودمان دست بکار شویم و به نظر بنده حقیر بزرگترین کاری که در پیش رو داریم انتخاب فردی اصلح وشایسته برای نمایندگی مجلس می باشد که باید برای این امر مهم طایفه گرایی و جناح بازی هایمون را کنار بزینم و از فرد اصلح و شایسته منطقه که کم هم نیستند دعوت و حمایت کنیم تا به صحنه انتخابات بیایید. هرچند متاسفانه کنار گذاشتن این طایفه بازی ها و جناح بازیها سخت است ولی می توان، همچنان که پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: همت مردان، کوه ها را از جا می کَند. آقای مدیر سایت آران مغان خواهشمند است اگر صلاح دیدید این مطالب بنده را در سایتتون درج نمایید. ارادتمندشما: یک نفر از شهر

جناب اقای زارعی عزیز ودلسوز باسلام اول اینکه اقای استاندار بیکار نیستند که به داد مغان برسن چون مناطق مهمتر از مغان در این استان هستسش ثانیا اقای شهروند برومند غیر از تلاش جهت اخذ مجوزهای استخدامی واسه فامیل هاش ایا کار دیگه ای انجام داده البته چرا بهترین و کارامدترین نیروهای منطقه را بخاطر اخذ مجوز چند ماهه واسه فامیل هاش فراری داده وهمه دارند مهاجرت میکنند

یه ضرب المثلی هست که میگه خودم کردم که لعنت بر خودم باد..اهالی پارس اباد .اون موقع که رای میدادن باید فکر این روزا رو میکردن تا با رای دادن کور کورانه خود مغان رو به فلاکت ننشونن.متاسفم برای مغان با این...

دوست عزيزم شهروند/چند نكته راخدمتتون عرض مي كنم بنده اسم مستعارموهمدل گذاشتم وشخصابه هيچ گروه ودسته اي وطايفه وتعصبي وابستگي ندارم وخاك پاي هرمسولي هستم كه توان خدمت به منطقه داشته بادولو ازهرگروه ودسته وحزبي باشد/نكاتي راميخوام خدمتتون معروض بدارم/ اولا جنابعالي كه ظاهرا وكيل يانماينده نماينده هستيدبهتربود خودتونو معرفي مي كرديدزيرا با اون حرفهاي قشنگي كه زديدوعملكرد خوب نماينده رو منعكس كرديدضرورت نداشت كه ازاسم مستعار استفاده كنيد /دوم اينكه همه مابه نيكي ميدانيم كه دانشگاه ازاد يك بنگاه تجاري -علمي است وطبيعتا هربنگاهي براي فرار اززيان دهي دنبال راهكارهاي عملي براي كسب سوداست ودانشگاه ازاد هم ازاين امرمستثني نيست .عزيز دلم همشهري جون دلسوزم حال كه دانشگاه ازا درسطح ملي ودرتمامي واحدهاي سراسر كشوربراي فرار از زيان صندلي هاي خالي كارشناسي -اومده بي درو پيكر وبدون توجه به نيازهاوهرم هيت علمي وغيره اقدام به ايجاد رشته در منطقه كرده -چه ارتباطي به نماينده محترم داره/ميدونيد انتظار ما از نماينده كاردان چيه/ اجازه ندهند دانشگاه ازاد بياد تومنطقه رشته اي رابياره كه نه كارشناسيش تو واحد پارس اباد هست ونه استادش مثل رشته روانشناسي باليني/چگونه است رشته اي كه كارشناسيش توواحد نيست ولي ارشدشواورده اند اگه شما دوست عزيز اشنا به بعضي از مسايل بوديد هيچ موقع ايجاد رشته هاي ارشدو جزئ افتخارات نماينده نمي انگاشتيد/ثا لثابنده نفهميدم قيمت گندم چه ارتباطي مستقيما به وظايف نمايندهدارد /گندم يك محصول استراتزيك است وهر ساله شوراي محترم اقتصاد بادرنظرگرفتن تمامي شرايط داخلي وحتي خارجي نرخهاي تضميني براي اين محصول صادر ميكندوبه هيچ عنوان نتيجه عملكرد مستقيم نمايندگان نيست./عملكرد نمايندگان مستقيم است ومنطقه اي وبومي./ مثال عرض ميكنم/باحمايت از دولتي ها درمنطقه چند وجب از قتل گاه پارس اباد -اردبيل راعريض ترش كرده اند-چند بانده ويكصدباندشونخواستيم ؟؟نسبت به نمايندگان ادوار گذشته چند درصد توانستند درامور دولتي خصوصا عزل ونصب ها دخالت مستقيم نكنند بلكه راهنما باشند ؟ رابعا درمورد گمرگ اصلاندوز خدمتتون عارضم كه بيش از يك دهه است كه طرف اذري خواهان بازگشايي اين گمرگ ميباشد چون گمرگ اصلاندوز كوتاهترين-وباصرفه ترين مسير براي انان جهت تردد اسان وفوق العاده كم هزينه براي حمل و نقل كالاوخدمات به جمهوري نخجوان ميباشد.نماينده عزيزمون حالا كه زحمت قبول فرموده اند كاري روبراي گمرگ تازه كند بكنند كه نيك ميدانند ارزوي مركز شهرستاني ها افتتاح گمرك تازه كند ميباشد./درخاتمه هم از شما برادر عزيزم وازهمه همشهريهايم يه خواهش كوچلونه.يه خواهش خيلي بزرگ وحياتي دارم چون ميدونم همتون دلسوز منطقه هستيدوان اين است/تعصب خشك وبي منطق چشم انسان را كور ميكند وواقعيتها را به روي ان مي بنددوگوش انسان را كر ميكند/پس بياييد همه باهم تعصب دوستي-فاميلي-طايفه اي و.....راكنار بگذاريم ودرتمامي انتخابهامون مستقل فكر كنيم ودست به انتخاب بزنيم /مطمئن باشيد اگر انتخابهاي ما احساساتي نباشد خود به خود افكار عمومي بهترين راانتخاب خواهد كرد واين است رمز رستگاري هر منطقه ومحلي وديگر جايي براي فرافكني باقي نخواهد ماند/درخاتمه از تلاشهاي تمامي نمايندگان ومسئولين ادوار گذشته وحال تشكر ميكنم/ سرفراز باشيد

باسلام جناب علی اقا:یکی از اقدام عمدی و نسنجیده اقای شما این بود که چند ماه مانده به انتخابات با التماس و واسطه گری فرماندار شد که همه فهمیدن این اقا قصد خدمت دارد یا بهره برداری. دومی اینکه نشست های شبانه با ...و حضور در مراسمات گرمی وقتی برای خدمت نگذاشته. سومی اینکه کار ادارات امنیتی وحراستی را بیخودی به تدبیر این اقایان ربط ندین که همه از عملکرد ضعیف و هدفدار این اقا اگاهند ودر زمان مناسب جواب لازم را خواهند داد.چرا که مردم به این راحتی از اصول و ارزشهای انقلاب دست بردار نیستندو در سخت ترین شرایط حافظ این نظام بوده اند واجازه سوء استفاده را نخواهند داد.

سلام آقای که به طرفداری کارهای انجام شده توسط برومند دفاع کردی در یک بند نوشتید آوردن لاین و هیبرید بذر........جالب بذر هیبرید از سال 1375 به مغان اومده چه هیبرید بذر ذرت و چه هیبرید بذر سورگوم... واما لاین به لطف اقایان مسئول لاین سورگوم و ذرت 703و 706قرار به کسی اعطا بشه که هیچگونه سابقه علمی و یا عملی در این مورد نداره یکسال به تولید بذر هیبرید سورگوم کرد که همه تولیداتش حذف شد و ارزش بذری نداشت کسی که سررشته تولید هیبرید نداره چطوری میخواد لاین تولید کنه.. ما بقی بماندچون با دهان گشاد و گلوگیر سخن به دفاع گشودن خواستم همشهریانم متوجه باشن مشت نمونه خروار است...باندی ورابطه بازی بس

جناب زارعی ازمطالب ارزنده شما سپاس. امادوستان این یک واقعیت است که مغان پتانسیل وظرفیت ها ی بالقوه زیادی داردکه میتواندبه عنوان موتورمحرکه جهش اقتصادی استان اردبیل عمل نماید ونقش به سزایی درعملیاتی شدن سیاست های نظام دراقتصادمقاومتی ایفا نماید وغفلت به هردلیل ممکن وگذراز این ظرفیت کلاه بزرگی هست که برسرتمام استان میرود ودودش هم برچشمان کل استان امادوستان این به معنای تعصب کورکورانه نبوده ونیست ویک واقعیت غیرقابل انکاربوده وهست وخواهدبود امادوستان لطفا" جهت پیگیری مطالبات عمومی منطقه درزمین ومیدان کوته فکران وافرادکوتولو بازی ننماییم وبه عنوان یک دشت مغانی استان اردبیلی رشدوشکوفایی وتوسعه پایدارومتوازن استان را مطالبه نماییم وباید این واقعیت راکه گذروچشم پوشی ازظرفیت وپتانسیل منابع آب وخاک ومنابع انسانی دشت مغان امکانپذیرنیست واجحاف وظلم بزرگیست درحق استان باید تبدیل به مطالبه عمومی درکل استان شود به امید حاکمیت عقلانیت دراستان ورسیدن مغان ومغانی به جایگاه رفیع وواقعی خود .

شهر مظلوم من بارها خواستم سکوت اختیار کنم ولی نتوانستم بر فریاد دلم غلبه کنم فریادی که فقط از دل من نمی آید بلکه برخواسته از دل چندین هزار همشهری مظلوم من است سالهای متعددی است که در آستانه ی انتخابات با وعده هایی که بعدا به سراب تبدیل میشوند از سوی کاندیداهای انتخاباتی رو برو میشویم وعده هایی که هیچکدام آنها به سرانجام نرسیده اند سالهاست که وعده ی شهرستان شدن این شهر (آصلاندوز) به مردم با صداقت داده میشود که فقط در حرف خودنمایی میکند چرا این مسئله با بودن پتانسیلهای موجود در این شهر به مقصد نمیرسد ؟ چرا در نزدیکترن همسایه شهری ما که جمعیت آن به یک سوم شهر ما نمیرسد یک روستا در مدت 6 سال متوالی به بخش و شهر وبعد از مدت کمی به شهرستان تبدیل میشود ؟ (خمارلو –خدآفرین ) چرا در بغل گوش ما همه از پیشرفت منطقه خود حرف میزنند ولی ما هنوز نتوانستیم تنها یک قدم برای توسعه و آبادانی شهرمان برداریم ؟ جناب نماینده گرامی شهر ما در زمان جنگ تحمیلی که از سوی ابرقدرتها با ویترین صدام ملعون ایثارگری های زیادی انجام داده است شهر ما در آن زمان یک روستا بود با امکانات زیر صفر ولی به اندازه ی یک شهر بزرگ شهید داده جانباز و آزاده هدیه کرده که از افتخارات شهرمان میباشدهنوز لالایی هایی که مادر بزرگم برای فرزند شهیدش در رخت خواب بیماری میگفت ودر فراق فرزندش اشک میریخت در گوشم هست و روزها با خود زمزمه میکنم روزهایی که این مرز نشینان غیور شهرمان پشت سر گذاشته اند کمتر از ایثارگری و از جان گذشتگی مجاهد ارزشمند رئیس علی دلوار نیست جناب نماینده- جناب فرماندار – جناب استاندارو رئیس جمهورگرامی سالهاست که از بازگشایی گمرک این شهر در دولتهای گذشته و دولت کنونی سخن گفته میشود سالهاست که جوانان ما به انتظار بازگشایی گمرک جوانی خود را پشت سر گذاشته اند و به سن پیری و آینده خود را با وعده های شما مسئولان تباه کرده اند چه کسی در روز قیامت جواب این مردم مظلوم را خواهد داد ؟ شهر مظلوم ما نگینی بر انگشر دارد که از فرسنگها خودنمایی میکند چرا باید در حصار امنیتی باشد ؟چرا از آن استفاده نمیکنیم ؟ چرا در ادارات شهر ما از استعدادهای بومی خودمان استفاده نمیکنید ؟ با وجود اینکه شهر ما مناطق محروم وامتیاز عشایری در پیشانی خود دارد و برای تولیدیهای کوچک و بزرگ امتیاز قابل توجهی دارد چرا در این چندین سال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری دعوت بعمل نیاوردین؟ تا جوانان شهرمان و روستاهای اطراف برای اشتغال خانواده های خود را رها نکنند و به استانهای جنوبی و پایتخت سرازیر نشوند مردم ولایت مدار شهرمان با داشتن استادی ارزشمند عالمی برجسته امام جمعه ای محبوب مثل حجه السلام حاج آقا اسد زاده بر خود میبالد و برای تسکین این دردها به منزل گاه عشق و خانه ی امید که همان نماز جمعه میباشد پناه میبرد و با خطبه های دلنشین این عالم فرزانه آرام و ساکن میشود حال به شما مسئولان شهرستانی و استانی عرض میکنم قدر این مردم را بدانید و تقوا پیشه کنید و با صداقت با این مردم رنج کشیده سخن بگویید چون با صداقت میتوان بر قلبها حکومت کرد از شما خواهش میکنم از جوانان این شهر حمایت کنید که هر کدام آنها حکم یک سرباز جان بر کف را در حفاظت از مرزهای کشور عزیزمان دارد شما مسئولان بر درد این مردم آشنا هستین و خوب میدانید درد این مردم شنیدن واقعیت است پس واقعیت را در جهت حل مشکل با این مردم بازگو نمایید تا تسکین درد باشد و بس . در آخر از شوراهای شهر آصلاندوز خواهش میکنم در جهت پیشرفت شهرمان از شهرداری شهرمان حمایت نمایید تا فرزندان شهرمان خودشان تجربه ی لازم را بدست آورند و در آینده بهمدیگر انتقال دهند و این یعنی سرمایه گذاری بلند مدت و میدان دادن به جوانهای عزیزمان . خداوندا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار دست بوس همه ی همشهریان عزیزم هستم . ارادتمند شما خدابخش زارعی

سلام به خدمت دوستان عزیز و بجه های با غیرت مغان زیاد بجون هم نیفتید کار از کار گذشته باید از این به بعد درست حسابی فکر کرد

کاش همه این بیست نفری که اکثرا یک کتاب منتشر کردن ،در داخل جامعه هم پای گفته های روشنفکرانه خود بایستند،به خدا قسم پیشرفت میکنیم.
ارسال نظر