تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18828
تاریخ انتشار : ج, 1394/01/28 - 00:05
شهر مظلوم من!

شهر مظلوم من بارها خواستم سکوت اختیار کنم ولی نتوانستم بر فریاد دلم غلبه کنم فریادی که فقط از دل من نمی آید بلکه برخواسته از ...

آران مغان - زارعی/ شهر مظلوم من بارها خواستم سکوت اختیار کنم ولی نتوانستم بر فریاد دلم غلبه کنم فریادی که فقط از دل من نمی آید بلکه برخواسته از دل چندین هزار همشهری مظلوم من است.
سالهای متمادی است که در آستانه ی انتخابات با وعده هایی که بعدا به سراب تبدیل می شوند از سوی کاندیداهای انتخاباتی روبرو می شویم وعده هایی که هیچکدام آنها به سرانجام نرسیده اند.
سالهاست که وعده ی شهرستان شدن اصلاندوز به مردم این شهر داده می شود که فقط در حرف خودنمایی میکند چرا این مسئله با بودن پتانسیل های موجود در این شهر به مقصد نمیرسد؟ چرا در نزدیکترین همسایه شهری ما که جمعیت آن به یک سوم شهر ما نمیرسد در مدت 6 سال متوالی به بخش و شهر و بعد از مدت کمی به شهرستان تبدیل می شود؟ (خمارلو – خداآفرین) چرا در بغل گوش ما همه از پیشرفت منطقه خود حرف میزنند ولی ما هنوز نتوانستیم تنها یک قدم برای توسعه و آبادانی شهرمان برداریم؟
جناب نماینده، شهر ما در زمان جنگ تحمیلی که از سوی ابرقدرتها با ویترین صدام ملعون ایثارگری های زیادی انجام داده است. شهر ما در آن زمان یک روستا بود با امکانات زیر صفر ولی به اندازه ی یک شهر بزرگ شهید داده جانباز و آزاده هدیه کرده که از افتخارات شهرمان می باشد.
هنوز لالایی هایی که مادر بزرگم برای فرزند شهیدش در رخت خواب بیماری میگفت و در فراق فرزندش اشک می ریخت در گوشم هست و روزها با خود زمزمه می کنم روزهایی که این مرزنشینان غیور شهرمان پشت سر گذاشته اند کمتر از ایثارگری و از جان گذشتگی مجاهد ارزشمند رئیس علی دلوار نیست.
جناب نماینده، جناب فرماندار، جناب استاندار و رئیس جمهور عزیز سالهاست که از بازگشایی گمرک این شهر در دولتهای گذشته و دولت کنونی سخن گفته می شود سالهاست که جوانان ما به انتظار بازگشایی گمرک جوانی خود را پشت سر گذاشته اند و به سن پیری و آینده خود را با وعده های شما مسئولان تباه کرده اند چه کسی در روز قیامت جواب این همه وعده های داده شده به این مردم مظلوم را خواهد داد؟ شهر مظلوم ما نگینی بر انگشتر دارد که از فرسنگها خودنمایی میکند (تپه نادرشاه) اما افسوس که در حصار سیم خاردار است و ما نمیتوانیم از آن استفاده کنیم؟ چرا در ادارات شهر ما از استعدادهای بومی خودمان استفاده نمی کنید؟ 
با وجود اینکه شهر ما مناطق محروم و امتیاز عشایری در پیشانی خود دارد و برای تولیدی های کوچک و بزرگ امتیاز قابل توجهی دارد چرا در این چندین سال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری دعوت بعمل نمی آید تا جوانان شهرمان و روستاهای اطراف برای اشتغال، خانواده های خود را رها نکنند و به استانهای جنوبی و پایتخت سرازیر نشوند.
مردم ولایت مدار شهرمان با داشتن استادی ارزشمند عالمی برجسته امام جمعه ای محبوب مثل حجت السلام حاج آقا اسدزاده بر خود می بالد و برای تسکین این دردها به منزلگاه عشق و خانه ی امید که همان نماز جمعه می باشد پناه می برد و با خطبه های دلنشین این عالم فرزانه آرام و ساکن می شود.
حال به شما مسئولان شهرستانی و استانی عرض میکنم قدر این مردم را بدانید و تقوا پیشه کنید و با صداقت با این مردم رنج کشیده سخن بگویید چون با صداقت میتوان بر قلبها حکومت کرد از شما خواهش میکنم از جوانان این شهر حمایت کنید که هر کدام آنها حکم یک سرباز جان بر کف را در حفاظت از مرزهای کشور عزیزمان دارد شما مسئولان بر درد این مردم آشنا هستین و خوب میدانید درد این مردم شنیدن واقعیت است پس واقعیت را در جهت حل مشکل با این مردم بازگو نمایید تا تسکین درد باشد و بس.
خدابخش زارعی
یادداشت فوق مربوط به خدابخش زارعی از شهروند مغان است که برای آران مغان ارسال شده و این سایت خبری صرفا آن را بازنشر کرده است.
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام به همه شهروندان عزیز الحصوص مدیریت محترم آران مغان، می خواستم بذانم آقای زارعی قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد. اینقدر خودنمایی می کند.

جناب زارعی چرا با برومند مخالفت میکنید آقای برومند کارهای مثبتی هم کرده خواهشن از عملکرد مثبت ایشان هم مقاله ای بنویسید

با سلام و عرض ادب خدمت شهروند گرامی بنده به شما قول میدهم در هیچ یک از انتخابات به عنوان کاندید و طرفدار کاندیدها شرکت نخواهم کرد با تشکر از شماو در جواب پارس آبادی عزیز عرض میکنم شما نمونه ای از کارهای مثبت ایشان را بفرمایید تا ما از ایشان تعریف و تمجید کنیم با تشکر از مدیریت سایت

سلام خسته نباشید خداقوت.سایت شما را دیدم.موفف باشید .ندای تفرش
ارسال نظر