تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 19452
تاریخ انتشار : د, 1394/03/11 - 01:01

انتخابات امسال ايران از لحاظ سیاسی از جایگاه بالایی برخوردار است، چرا كه کشورهای غربی که اکنون در ظاهر با ما در حال مذاکره هسته اي هستند می خواهند با كِش دادن این مذاکرات بر نتیجه انتخابات تاثیر بگذارند،

آران مغان - خدابخش زارعي/ در سالهای گذشته در کشورمان ایران شاهد واردات سیاستهای غربی بودیم سیاستی که در هر پاراگراف آن نام فتنه خودنمایی می کرد سیاستی که متاسفانه چندین سیاستمدار که از قدرت به دست مردم کنار گذاشته شده بودند با هدایت غربی ها پرچم داری کردند. پروژه ای که بدست کارشناسان کاربلد غربی طراحی شد و طرح تکمیلی آن بدست مهره های ایرانی رسید تا به سرانجام برسد، اما بدست مردم انقلابي ناکام ماند.
البته اگر به تاریخ این سرزمین مراجعه کنیم در زمان امیر سرافراز ایران امیرکبیر و در زمان مصدق به دست مهره ایرانی شعبان جعفری (شعبان بیمخ) و در زمان پهلوی با روی کار آمدن هویدا و شاپور بختیار و بعد از انقلاب نفوذ در انقلابیون با مهره بنی صدر که با لباس زنانه از کشور فرار کرد بدست سیاستمداران غربی روی کار آمدن، ولی تاریخ کشورمان نشان از بصیرت مردم و جواب های دندان شکن به این نوع سیاست داده در این نوع سیاستها دشمن خود را در لباس دوست و حلاّل مشکل مردم قالب و به مردم تحمیل کرده که نتیجه آن را مردم با بصيرت کشورمان در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.
در سالهای اخیر فتنه ای در کشورمان به اجرا درآمد كه معلوم شد غربی ها چندین ماه قبل در رسیدن به اهداف شومشان از افراد سیاست زده و قدرت طلب داخل در جلسات پشت پرده براي تجمعات استفاده كردن؛ که بعدا بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) و به دستور رهبر فرزانه انقلاب بر مردم فاش شد و آشكار گرديد که این افراد هدفشان برگزاری انتخابات نبود بلکه اجرای سناریوی از قبل طراحی شده است که بدست دایه های عزیزتر از مادر نوشته و به کارگردانی آمریکا و انگلیس و اسرائیل و هم پیمانانشان طراحی شده است.
از شعارهای قبل از روز انتخابات 88 که خبر از شروع سکانس های فیلم فتنه می داد در آن جربان هدف اصل نظام و اصل ولایت بود که تیرشان مثل جریان طبس به سنگ خورد.
امروز باز زمزمه هایی از پچ پچ های در گوشی افرادی که تعداد آنها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد، به گوش مي رسد و دلیل این در گوشی حرف زدن ها، منافع شخصی می باشد و این افراد را منفعت طلب می شناسیم؛ این افراد برای انتخابات پیشرو برنامه ریزی کرده اند از مهره های مخصوص و از چهره های محبوب و ساده لوح استفاده کرده اند این افراد خود را به دولت نزدیک کرده تا از نام دولتمردان و از موفقیت های دولت سوء استفاده کنند و با نام نهادن مشاوره بر خود، کارهای مثبت دولت را به نام خود مصادره کنند.
انتخابات امسال از لحاظ سیاسی از جایگاه بالایی برخوردار است، چرا كه کشورهای غربی که اکنون در ظاهر با ما در حال مذاکره هسته اي هستند می خواهند با كِش دادن این مذاکرات بر نتیجه انتخابات تاثیر بگذارند، می خواهند باز آب را گل آلود کنند تا شاید این بار به نتیجه برسند و این انتخابات از هر حیض برای آنها اهمیت دارد و بیشتر از هر چیز حتی مذاکرات هسته ای نتیجه انتخابات پیشرو می باشد.
به نظر آنها اکنون تنها کشوری که در منطقه امنیت دارد ایران است و واقعیت اینست و این ایران است که در خاورمیانه به قدرت رسیده است اگر ایران در این انتخابات سربلند بیرون بیاید دیگر نمی توان جلوی پیشرفتش را گرفت و ایران تبدیل به قدرت اول در خاورمیانه می شود و طرح خاورمیانه جدید با شکست مواجه می شود و چندین میلیارد دلار سرمایه که به خاورمیانه آورده بودن تبدیل به خاکستر می شود و این وسط شمارش معکوس نابودی پایگاهشان در منطقه شروع می شود.
حال کشورهای غربی به تکاپو می افتند و دست به دامان عوامل خود فروخته در داخل ایران می شوند، ائتلاف های آنچنانی، نشست های شبانه، تبلیغ های منطقه ای را شروع و هزینه ها را بالا می برند تا شاید به نتیجه برسند. از طرفي در سالهای گذشته چون به هیچ نتیجه ای نرسيدند بر اين باورند كه شاید دولت اوباما بتواند در مقابل کنگره که اکثر نمایندگان آن دست نشانده اسرائیل است به این موفقیت برسد تا هم حزبی اش بتواند در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بر کرسی ریاست جمهوری بنشیند.
ولی مردم ما مجلس ششم را دوباره انتخاب نمی کنند مجلسی که قلب همه را به درد آورد مجلسی که نمایندگان آن چهره واقعی خود را نشان دادند و از اعتماد مردم سوء استفاده کردند، هنوز داستان جام زهر یادمان نرفته، می دانیم رهبرمان آقایی کرد و مصلحت ندیدن تا مردم آنها را محاکمه کنند و به سزای اعمالشان برسانند، حال دوباره میدان را برای عرض اندام خالی نبینند ما مردم اگر سکوت اختیار کردیم به دستور آقا هست و بس؛ خیال نکنند که میدان را برای آنها خالی گذاشته ایم. این مرزوبوم اگر امروز به این امنیت افتخار می کند دلیل آن جانفشانی شهیدان و ایثارگراني است که خانواده های آنان همیشه لباس رزم را بر تن دارند و بر پیشانی بند خود لبیک يا خامنه اي را نوشته و منتظر دستور آقا هستند.
پس بگذارید ادب بر همه چیز غالب باشد و خط قرمزها را رد نکنید، والا ما نمی گذاریم با لباس زنانه فرار کنید و خیال واهی نکنید که این مردم امتحان خود را در هر عرصه ای پس داده اند.
خدابخش زارعی
انتهاي پيام/

دیدگاه‌ها

حرف دل مارو زدید احسن بر شما جناب آقای خدابخش زارعی و سایت آران مغان . درسایه توجهات ولی عصر و تدابیر مقام معظم رهبری هیچ آسیبی به این مملکت نمی رسد . چشم دشمنان کور باد.
ارسال نظر