تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 19694
تاریخ انتشار : ش, 1394/03/30 - 01:28

نمیدانم چطور جوابی پیدا خواهند کرد؟ نمیدانم با چه رویی در مقابل شهدا می ایستند و به مقام شامخ این عزیزان توهین می کنند.

خدابخش زارعي فرزند شهيد عوض زارعي در يادداشتي براي آران مغان نسبت به اهانت هاي زنجيره وار به شهدا و خانواده هاي آن ها نوشت: دولت تدبیر و امید در سالگرد دومین سال قدرتش خوب در مقابل خانواده های شهدا ایستاد در این دوسالی که عمر تدبیر و امید می گذرد توهین و اهانت های دولتمردان این دولت دل خانواده ی شهدا را به درد آورده از توهین فرماندار شهرستان تکاب که در جلسه شورای اداری در اسفند ماه سال 93 در محل فرمانداری که مستقیما به خانواده شهدا اهانت کرده و چندین ماه خانواده شهدا که از سراسر ایران به این شهرستان رفته بودند اعتراض کردند که در مقابل مدال افتخار به این فرماندار دادند و با وجود استعفای اين فرماندار دولت او را در سمت خود ابقا کردند.

ضرب و شتم جانباز هشت سال دفاع مقدس به دست اصلاح طلبان که در کرمان همایش داشتند و برخورد امنیتی با این جانباز که دولت تدبیر امید باز مدال افتخار خود را به هیئت برگزاری این همایش داد.

ضرب و شتم و توهین و اهانت به پدر شهید توسط شهردار شاندیز مشهد که حتی جواب تلفن خبرنگارهای محلی را هم نداد و در جواب فقط گفتن بنده دایره روابط عمومی دارم.

توهین بی شرمانه روزنامه آرمان به ساحت مقدس شهدای غواص با کشیدن کارتن شهدا که خود گویای مطالب زیادی است که مالکیت این روزنامه به خاندان جناب هاشمی تعلق دارد.

جناب روحانی آیا این جواب شایسته خانواده شهدا می باشد؟ این چه سناریویی است که در پیش گرفته اید از سویی با خانواده های ایثارگران ملاقات های متعدد انجام می دهید و از طرفی دست توهین کنندگان را باز گذاشته اید، این چه نسخه ای است که به دست دکتر تدبیر و امید برای ما خانواده های شهدا پیچیده شده است؟ این چه کلیدی است که دست هر کسی می چرخد شروع به توهین و اهانت به شهدا مي كند؟

آقاي رييس جمهور اگر برخي ها از تشیع شهدا با این عظمت ناراحت هستند رو راست بگويند تا ما خود چاره کار را بیاندیشیم. چرا دولت محترم سکوت کرده، نکنه کلید گاوصندق خود را گم کرده تا مدال افتخاری دیگر به شیخ خود دهد؟

جناب روحانی عزیز بنده کاری ندارم کدام سیاست را دنبال می کنید چپ گرا هستيد يا راست گرا و کاری هم ندارم با چه کسانی می نشینید بنده تنها چیزی را که میدانم خون پدرم است پدری که در هر لحظه زندگی ام جای خالی او را احساس کردم سوال من از شما این است آیا از این توهین ها با خبر هستین؟ که این سوال می تواند با دو جواب بله یا خیر داده شود در صورت بله چرا تاكنون عکس العملي نشان ندادین؟ در صورت خیر پس کجا هستین؟ چرا از مملکت خبر ندارین؟

آیا سیاست دولت از این توهین و اهانت ها پشتیبانی می کند؟ جناب روحانی بنده بعنوان یک فرزند شهید چطور پدرم را به فرزندم معرفی کنم؟ فرزند من در زندگی خود چه جایگاهی به پدر من و امثال پدرم دهد؟

رئیس جمهور محترم چرا در مقابل این همه اهانت به شهدا و خانواده شهدا سکوت اختیار کرده اید؟ به خدا اگر روزی در بدترین وضعیت قرار بگیرین باز این خانواده ی شهدا هستند که در کنار شما خواهند ماند چرا به اطراف خود خوب نگاه نمی کنید؟ اگر دولت تدبیر و امید با روزنامه آرمان و مجریان این برنامه برخورد نکند بنده با تهیه طوماری که به امضا خانواده شهدا خواهد رسید به خدمت رهبر فرزانه مان خواهم رسید و به ایشان شکایت خواهم کرد.

با اينكه میدانم در این چند سال اخیر قلب رهبر معظم انقلاب هم از این برنامه ها به درد آمده؛ اما انتظار داریم دولت بتواند با توهین کنندگان برخورد نماید در آخر از مقام عالی قضایی درخواست دارم با تنظیم دادخواستی از طرف دادستان کل کشور موافقت نمایند تا از پیشروی این سناریوی منفعت طلبان جلوگیری بعمل آید و از سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران در مقابل این توهین و اهانت ها عملکرد بخواهد که خانواده شهدا از عملکرد این سازمان ناخرسند هستند ما خانواده شهدا و ایثارگران منتظر عملکرد دولتمردان خود هستیم.

خدابخش زارعی

انتهاي پيام/

دیدگاه‌ها

باسلام دوست عزیزم راست گفت وقتی ریس جمهور قانون خدمات ایثارگری را برای اجرا ابلاغ نمی کند چه مفهومی دارد هر روز با خانواده انها دیدار کند خود نوعی بی اعتنایی به خانواده شهدا وایثار گران است

با سلام. (به دریا رفته می داند مصیبتهای طوفان را) وقتی به شهید یا ایثارگری توهین میشود ماها را بیشتر از مردمان عادی می رنجاند.بنده یکی از خانواده های شهید شهرستان پارس آباد هستم (برادر شهید).ماها خانواده های شهدا از تمامی مسئولین که در راس هرم هستند گلایه مندیم از رئیس جمهور گرفته تا فرماندار شهرستان.چیزه خاصی ازشان نمیخواهیم ولی در مقابل بی حرمتی هایی که نسبت به خانواده های ایثارگران می شود سکوت اختیار می کنند ناراحتمان می کند ........................

شهدا و...عزیزدل مامردم هستند وما احترام ویژه ایی به آنان قایل هستیم اما نباید ازشهدابه عنوان ازار واینکه مال یک جریان خاص است بهره برداری شود وضمنا همه مردم ایران حق حیات وزندگی دراین کشوررادارند

جناب زارعی عزیز منهم بعنوان یک ایثارگر با نظرات شما همدردم ولی کو گوش شنوا . آمار ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس را ندارند کجا را گرفتی
ارسال نظر