تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30929
تاریخ انتشار : پ, 1397/12/23 - 10:24
تقسیم ناعادلانه آگهی های دولتی/
سلطان آگهي نشریات پارس آباد كيست؟

به رغم تاکید مسئولان رده بالای کشور در جلسات متعدد به مدیران دستگاه های دولتی جهت همکاری با نشريات، اما برخی دستگاه ها و شركتهاي دولتي در شهرستان پارس آباد مغان به دلایل واهی و در صورت انتقاد از عملکرد آنها، ارتباط خود را با آن نشریه قطع می کنند.

به گزارش آران مغان، نشریه فریاد ارس نوشت: نگاه حمایتی غلط باعث شده برخی در ارائه آگهی های دولتی به مطبوعات و نشريات منتقد تبعیض قائل شوند؛ اینکه نشريه اي با استفاده از رابطه و باندبازی های سیاسی بیشتر از بقيه آگهی بگیرد و در مقابل نشرياتي حتی از گرفتن یک آگهی محروم بماند نوعی اجحاف در حق نشریات شهرستان پارس آباد است.

به رغم تاکید مسئولان رده بالای کشور در جلسات متعدد به مدیران دستگاه های دولتی جهت همکاری با نشريات، برخی دستگاه ها و شركتهاي دولتي در شهرستان پارس آباد مغان به دلایل واهی و در صورت انتقاد از عملکرد آنها، ارتباط خود را با آن نشریه قطع می کنند و در واقع آگهی به نشرياتي خواهد رسید كه كارشان يا بايد تعريف و تمجيد باشد و يا لابي گري و اهرم سفارشی.

متاسفانه به دلیل وجود روابط بجای ضوابط و مناسبات ناشفاف، ارسال مستقیم آگهی ها از طریق ادارات، شرکتها، نهادهای دولتی و نیمه دولتی شهرستان بدون در نظر گرفتن نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زمینه شکل گیری روابط مشکوک براي برخي نشريات و نمايندگان روزنامه های سراسری در منطقه شده است.

توزیع عادلانه و منطقی آگهی می تواند تضمین کننده ادامه فعالیت مستمر و عادلانه نشریات باشد، اگر در شهرستان پارس آباد مغان جا بیافتد!

انتهای پیام/

ارسال نظر