تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32456
تاریخ انتشار : ي, 1399/09/09 - 01:52

این روزها در حالی کشت و صنعت و دامپروری مغان بعد از لغو واگذاری آن از بخش خصوصی بدون مدیرعامل و هیات مدیره اداره می شود که سهم‌خواهی نمایندگان استان برای سپردن سکانداری این شرکت به افراد نزدیک خود ادامه دارد.

به گزارش آران مغان، پارس آبادمغان به جهت موقعیت جغرافیایی و سیاسی و قرار گرفتن دو بنگاه عظیم اقتصادی مغان و پارس یکی از شهرستان‌های مهم کشور محسوب می‌شود.

 

این منطقه اما مدتی است که بعد از لغو واگذاری کشت و صنعت مغان از بخش خصوصی و بازگشت دوباره آن به دولتی ها، در روزهایی که از نبود مدیرعامل و هیات مدیره ضربه می‌‌بیند به محلی برای سهم خواهی عده ای از نمایندگان استان تبدیل شده است. بطوری که تحرکات اخیر این نمایندگان از تلاش آنها برای به کرسی نشاندن افراد نزدیک به خود برای مدیرعاملی و هیات مدیره کشت و صنعت و دامپروری مغان حکایت دارد!

 

شاید همین سهم‌خواهی‌ها منجر به عدم انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره جدید کشت و صنعت مغان تاکنون شده است که ضربه جبران‌ناپذیری را به این شرکت وارد کرده و می‌کند، چرا که در میان این بلاتکلیفی، عملا تولیدات و طرح‌های اجرایی آن نیز به نوعی متوقف شد‌ه و این روزها بسیاری از مردم، پرسنل و کارگران چشم انتظار رقم خوردن آینده کشت و صنعت و دامپروری مغان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر