نمایش 1 - 10 از 291
سید مهدی حسینی

این روزها برداشت میوه‌های تابستانی مانند شلیل به عنوان یکی از میوه‌های پرفروش تابستان در حالی در شمال استان اردبیل شروع شده است که برخی مشکلات از جمله نبود آب در رودخانه دره‌رود و کم‌آبی‌های تابستانه باغداران را با مشکل مواجه کرده است.

اله بخش نجفی

خلیج فارس شاهد حوادث تلخ و شیرینی برای ما در تقابل با مستکبران خصوصاً انگلیس و آمریکا در تاریخ معاصر جمهوری اسلامی ایران بوده است.

اینکه برای چندمین بار به بهانه های مختلف فرودگاه پارس آباد تعطیل می شود جای تعجب نیست بلکه عجيب آن است که وقتی فرودگاه پارس آباد احداث می شد هیچ اثری از فرودگاه اردبیل نبود و بسیاری از محلات اردبیل راه مناسب برای درشکه هم نداشتند.

علی‌اکبر روح‌نواز

مرور ادوار مجالس بیانگر این است که ترکیب پارلمان همواره تابعی از عملکرد جریان سیاسی حاکم بر دولت وقت بوده به طوری که مردم برای ابراز رضایت و موافقت خود با تداوم برنامه های موفق دولت، تمایل دارند به نامزدهایی با شعارها و برنامه های همسو با دولت رای داده و دو قوه را برای تحقق مطالبات خود بیشتر ترغیب و حمایت کنند.

مسير 220 كيلومتري پارس آباد به طرف اردبيل در حالي اين روزها شاهد افزايش چشمگير تصادفات جاده اي است كه چهاربانده كردن مسير 20 كيلومتري اين شهر تا سربند چندين سال است كه بلاتكليف مانده است.

یادداشت/
الله بخش نجفی

یکی از روزهای به یادماندنی و حماسه ساز در تاریخ کشورمان، سوم خرداد سال ۶۱ می باشد که رزمندگان سلحشورمان طی عملیات پیروزمندانه ی بیت المقدس توانستند در طی یک جنگ نامتقارن و نابرابر بر دشمن تا دندان مسلح غلبه کرده و خرمشهر را از چنگال دشمن بعثی آزاد کنند.

سیفعلی موسی زاده

همانگونه که در سالیان گذشته صرف تابلو نویسی و تبریک و تسلیت گویی روابط عمومی ها وظیفه ای به دور از شان و جایگاه روابط عمومی ها بوده امروز نیز صرف تبدیل این نهاد مهم و اساسی به خبرنویسی و تبلیغ صرف خیانت به نقش و جایگاه آن می باشد.

مرتضی بری

پارس آباد مغان به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای خوش آب و هوا در کنار موهبت های الهی که دارد از پتانسیل بالایی برای رشد و پیشرفت برخوردار است اما این موهبت بخاطر کم توجهی ها از سوی مسئولین منجر به همراه شدن مشکلاتی برای مردم می شود.

افشار تیمورپور

یکی از موضوعات مهم روزهای اخیر، صدور بیانیه ایران در خصوص برجام و عدم فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین اضافی به دیگر کشورها و مهلت 60 روزه ای است که به اروپاییان داده شد.

یادداشت/
الله بخش نجفی

سپاه و بسیج یک نیروی برآمده از انقلاب اسلامی هستند که شاکله‌ی آن برپایه حمایت مردمی استوار است.

صفحه‌ها