تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28067
تاریخ انتشار : ش, 1396/05/28 - 11:56
آنتن دهی ضعيف و وجود اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه در شهرک صنعتی پارس آباد، باعث گلایه و نارضایتی مدیران و صاحبان کارخانه ها در اين شهرك شده است.

به گزارش خبرنگار آران مغان، ضعف آنتن دهی و وجود اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه در شهرک صنعتی پارس آباد، باعث گلایه و نارضایتی مدیران و صاحبان کارخانه ها در شهرك صنعتي شده است بطوری که آنها در برقراری تماس از طریق گوشی تلفن همراه با مشکل مواجه هستند.

 

در حالی که امروزه کار اکثریت مديران کارخانه و صاحبان سرمایه با تلفن همراه گره خورده اما عدم انتن دهی شبکه تلفن همراه مشکلات جدی را در شهرک صنعتی پارس آباد در پی داشته است.

 

صاحبان کارخانه در شهرک صنعتی پارس آباد در حالي از آنتن دهی ضعيف و وجود اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه ناراضي هستند كه به دنبال اين گله مندي آنها، خبرنگار آران مغان طي گفت‌وگويي با فرماندار پارس آباد و مطرح كردن اين موضوع، بر پيگيري و حل سريع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در شهرك صنعتي تاكيد كرد.

 

اكبر صمدي گفت: با توجه به وسعت و پراکندگی و مرزي بودن شهرستان پارس آباد با کشور آذربايجان، می طلبد در خصوص تقویت آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در روستاها و بخش ها و پوشش مناسب در مسیرهای ارتباطی شهرستان، اين مشكل رفع شده تا مردم اين منطقه دغدغه اي از اين لحاظ نداشته باشند.

 

پارس آباد مغان با توجه به اینکه در منطقه مرزی قرار دارد، ضعف آنتن دهي تلفن همراه در اين منطقه باعث مي شود تا رومینگ بین المللی هزینه اضافی به اهالی این منطقه تحميل شود که رفع اين معضل نيازمند توسعه زيرساخت هاي مخابراتي در منطقه است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

فرماندار محترم شهرستان خواهشمندام وضعیت آنتن دهی موبایل همراه و روستای در روستای پیرایواتلو مدد نظر باشد چیدین سال است بلاتکلیف هستیم فقط پول رومینگ است که اهلی پرداخت می کند
ارسال نظر