تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31202
تاریخ انتشار: ج, 1398/03/17 - 18:48
متاسفانه در حالی که مردم از نظر اقتصادی و معيشتي روزگار سختي را می گذرانند اما برخی از مسئولین بی خیال همه چیز دنبال مدگرایی و اسراف بیت المال هستند.

به گزارش آران مغان، شهر پارس آباد مغان که دومين شهر پرجمعيت استان اردبيل را یدک می کشد و مردمش این روز ها از نظر اقتصادی در مضیقه هستند و جوانان آن در به در دنبال کار اما متاسفانه در این شرایط برخي بانک های پارس آباد دست به دکوراسیون خود می کشند و علی رغم اینکه ساختمان و نمای آن هیچ گونه آسیبی ندیده است اما با صرف هزینه های گزاف میلیون ها تومان را صرف بروز رسانی نمای بیرونی بانک می کنند.

یکی از این بانک ها بانک ملت پارس آباد شعبه مرکزی است که در مرکز اين شهر چهارراه امام خميني (ره) واقع است که این بانک زمان زیادی از تاریخ ساخت آن نمی گذرد و نمایی گرانیت داشته که در این چند روز تمام نماکاری های آن کنده شده تا با صرف هزینه های زیاد نمایی جدید به خود بگیرد.

باید از مسئولین متولی پرسید که آیا در این زمان که مردم در تنگنای اقتصادی هستند و هر روز شاهد این هستیم که بر جوانان بیکار اضافه می شود آیا واقعا نیاز است پولی که می شود در جاهای بهتری مصرف کرد، صرف کارهایی شود که شاید نیاز خیلی زیادی هم به این تغییرات نبوده است.

آیا واقعا نمی شد بجای این همه هزینه برای نوسازی نمای ساختمانی که طول عمر آن زیاد هم نبوده است، صرف اموری شود که جامعه امروزی خیلی بیشتر از آن چیزی که تصور می شود، بدان نیاز دارد؟

بنابراین مسئولان مربوطه می توانستند به شکل بهتری این قضیه را مدیریت کنند که در این شرایط اقتصادی کارهای بهتری می توان انجام داد.

این پایگاه خبری بر اساس رسالتی که دارد آماده دریافت پاسخ مسئولان این بانک است.

///

///

///

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
دیدگاه‌ها

مصرف بیت المال در کارهای بیهوده,بله همانطوریکه خبرنگار محترم بیان فرمودن میشود با هزینه گزاف دوباره سازی ,چندین جوان را به اشتغال با وام کم بهره مشغول کردنمی دانم اولویت بندی صرف اعتبار چرا چنین بیمورد مدیریت شده است؟!!!

اين خبر ازشما راست ميگيد بجاي دستت دردنكن زيباسازي ميكنه

حتما پول زیادی دستشون رسیده نمیدونن کجای کار بزنن
ارسال نظر