تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31199
تاریخ انتشار: ج, 1398/03/17 - 16:54
امام جمعه پارس آباد گفت: ۱۳ هزار بیکار در شهرستان پارس آباد مغان بيكار هستند كه اين ميزان جمعيت بيكار به هیچ وجه قابل قبول نیست.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سيد سعيد رشادي امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پارس آباد که در مصلي امام خميني (ره) این شهر برگزار شد، با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات، به اهمیت زکات از نگاه آیات و روایات اشاره کرد و افزود: پرداخت زكات موجب بركت مال انسان مي شود و این نشان از اهمیت و جایگاه زکات در اسلام است.

وي با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در خصوص طرح «معامله قرن»، اظهار داشت: رهبر انقلاب از همان ابتدا این طرح را محکوم به شکست دانستند.

امام جمعه پارس آباد همچنين با اشاره به تهدیدات گاه و بیگاه آمریکا بر وحدت و اتحاد بیش از پیش كشورهاي اسلامي تاكيد کرد و گفت: امروز ايران اسلامي مركز و محور مقاومت در خاورميانه است به همين علت همواره توطئه هاي دشمنان عليه كشور ايران وجود داشته و خواهد داشت بنابراين كشورهاي اسلامي بايد مقاومت را محور سياستهاي خود قرار دهند.

رشادي در ادامه سخنانش از وجود ۱۳ هزار بیکار در شهرستان پارس آباد انتقاد كرد و افزود: اين ميزان جمعيت بيكار در شهرستان به هیچ وجه قابل قبول نیست و مسئولان بايد فكري به حال اين مساله و معیشت مردم كنند.

وي ادامه داد: امروزه متاسفانه افرادی با پارتی بازی مدیر یک اداره می شوند که حتی نمی توانند ده راس گوسفند را بچرانند چه برسد به يك اداره، و اين نشانگر سوء مدیریت و بي تدبيري مسئولان است.

خطيب نمازجمعه پارس آباد در ادامه با ابراز تاسف از تصادفات اخير رخ داده در جاده مواصلاتي اين شهرستان كه منجر به كشته شدن تعدادي از هموطنان شده است، تصريح كرد: در حالی ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۹ نفر در تصادفات رانندگی در جاده پارس آباد مغان جان خود را از دست داده اند که این شهرستان با وجود قطب کشاورزی کشور جاده مناسبی ندارد.

رشادي از تلاشهای پلیس راه سربند در کنترل تخلفات رانندگان تقدیر کرده و با انتقاد از بي توجهي مسئولان و نماينده مردم پارس آباد در مجلس شوراي اسلامي افزود: چندین سال است که جاده مغان به قتلگاه تبدیل شده است و هنوز خبری از چهار بانده کردن آن نیست؛ راه و شهرسازی و دولت باید اقدام جدی برای این مساله اتخاذ کنند. نماینده مجلس باید این مشکل اساسی را به گوش نمایندگان برساند؛ چرا نمايندگان ما پيگير اعتبار و رديف ملي براي اين جاده نيستند.

وي خاطرنشان كرد: به آن دسته از مسئولیني که فکر می کنند با بی برنامگی خود می توانند مردم را نسبت به انقلاب دلسرد کنند می گویم آرزوی خود را به گور خواهند برد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

"نماینده مجلس باید این مشکل اساسی را به گوش نمایندگان برساند؛ چرا نمايندگان ما پيگير اعتبار و رديف ملي براي اين جاده نيستند." کدام نماینده؟؟؟ نماینده ای که توان سخنرانی در مدارس رو نداره میخاد بره تو صحن مجلس نطق وعرض اندام کنه؟

آقاي برومند در انتخابات قول داد اصلاندوز پارساباد رااتوبان كند و پارساباد بيله سوار را هم اتوبان كند چهار سال او تمام شد و چهار سال آقاي پور حسين هم دارد تمام مي شود فقط پارساباد آقدام جاده اش بزرگ شد مردم مغان خودتان به خودتان داريد ظلم مي كنيد خوب انتخاب كنيد و بهره اش را هم ببينيد والا همين آش است و همين كاسه
ارسال نظر