تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17213
تاریخ انتشار : پ, 1393/10/04 - 12:25
امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: مردم با خلق حماسه ۹ دی، ضربه مهلکی بر پیکره دشمنان انقلاب و فتنه‌گران داخلی و حامیان آنان وارد کردند.

حجت الاسلام ولی علوی امام جمعه شهرستان پارس آباد صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار آران مغان به حماسه بی‎نظیر مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی در فتنه 88 در خنثی کردن توطئه‎های طراحی شده علیه انقلاب و نظام، اظهار کرد: باید به داشتن چنین مردم بصیر و هوشیاری افتخار کرد که در همه صحنه‎ها با فداکاری و ایثار از ارزش‌ها دفاع کرده‎اند.
 
وی با اشاره به شکل گیری حماسه مردمی در ۹ دی گفت: سران فتنه با ادعای دروغین تقلب در انتخابات 88 و با ایجاد یک انقلاب‌ رنگی و مخملی قصد تحریک مردم به اعتراض و شورش را داشتند، اما مردم با آگاهی و بصیرت و سرلوحه قرار دادن فرامین رهبری نشان دادند همواره پیرو خط ولایت و رهبری و ارزش‌های انقلاب هستند.
 
امام جمعه پارس آباد با تاکید بر هجمه‎های سیاسی و فرهنگی دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی در فتنه 88 افزود: رسانه های خارجی و شبکه‎های اجتماعی با همراهی عوامل جریان فتنه در داخل با تمام توان و قدرت در آن برهه وارد عمل شدند تا به خیال خود با برهم زدن آرامش فکری و روانی مردم و غبارآلود کردن فضای کشور مردم و نظام را در مقابل هم قرار دهند و امنیت ملی کشورمان را به مخاطره بیاندازند، اما هوشیاری و بصیرت مردم موجب شد تا مردم با درک شرایط حساس کشور و فهم دقیق ماجرا حماسه‎ای عظیم را در 9 دی به وجود آورند.
 
علوی با بیان اینکه استکبار و دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی در فتنه 88 نقش اصلی را داشتند، تصریح کرد: ملت مسلمان و متدین و ولایت‌مدار ایران اسلامی که پرورش‌یافتگان مکتب امام حسین(ع) هستند، هیچ‌گاه زیر بار ظلم نخواهند رفت و با اقتدار توطئه فتنه‌گران و زورگویان را خنثی می‌کنند.
 
وی با ضروری دانستن تلاش برای روشن کردن ابعاد و زوایای فتنه طراحی شده 88 برای همگان، گفت: نباید بگذاریم حماسه خروشان و عظیم ملت سلحشور ایران اسلامی در 9 دی ماه سال 88 به فراموشی سپرده شود. در واقع مردم با خلق حماسه ۹ دی علاوه بر اینکه ضربه مهلکی بر پیکره دشمنان انقلاب و فتنه‌گران داخلی و حامیان آنان وارد کرد، تفکر ۳۵ ساله‌ای که دشمنان علیه نظام داشتند را به زانو درآوردند.
 
علوی بیان کرد: نقش ولایت فقیه در مواجهه با فتنه ۸۸ باید به نسل های بعدی انتقال یابد تا آیندگان بدانند که گروهی فرصت طلب و بی بصیرت به نام اسلام و انقلاب دروغین، درصدد ضربه به اصل انقلاب اسلامی بودند که با هدایت ها و رهبری مقام عظمای ولایت، اهدافشان نقش برآب شد و هویت اصلی شان آشکار گردید.
 
امام جمعه پارس آباد خاطرنشان کرد: تاریخ انقلاب ما سراسر حماسه است و هرگاه مردم در صحنه حضور یافته‌اند، فتنه‌ها را خاموش و نظام را بیمه و دشمنان را مایوس کرده‌اند؛ و در واقع حضور عاشورایی ملت بزرگوار و حماسه‌ساز در راهپیمایی 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات این ملت است که در تاریخ کشورمان ثبت شد.
انتهای پیام/

ارسال نظر