تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20903
تاریخ انتشار : چ, 1394/07/01 - 08:02
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

انور موسي زادگان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد با همکاری ادارات و هیات های ورزشی اين شهرستان اقدام به برگزاری برنامه های ورزشی متعددی در همین راستا می كند.

 

 

وی يكي از برنامه هاي مهم اين هفته را برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در پارس آباد دانست و گفت: این همایش روز جمعه سوم مهرماه جاري از مقابل ميدان سپاه تا گلزار شهداي پارس آباد برگزار می شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد با بيان اينكه این همایش با مشاركت ادارات، فرمانداري و سپاه شهرستان پارس آباد برگزار مي شود، افزود: شروع اين همايش از ساعت 7/30 صبح روز جمعه خواهد بود و در پایان به قيد قرعه هدایای نفیسی از جمله دوچرخه، لوازم خانگي، لوازم ورزشي، کارت هدیه و ... به شرکت کنندگان در این همایش اهدا مي شود.

 

 

موسي زادگان هدف از برگزاری این همایش را بالا بردن شور و نشاط، ترویج ورزش همگانی در بین خانواده ها، زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدای دفاع مقدس عنوان كرد.

 

 

وي با دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در این همايش خاطرنشان كرد: امیدواریم مردم شریف شهرستان پارس آباد با حضور گسترده خود در این همایش روزی بیاد ماندنی را در هفته دفاع مقدس رقم زنند.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

دیدگاه‌ها

در طول تاریخ مغان، سابقه نداشته که چنان همایش و گردهمایی با شور و شوق که پارسال مردم مظلوم پارس آباد مغان در پیاده روی خانوادگی تشکیل دادند، دیده شده شده باشد. حیف که وقتی به یاد آن روزها می افتیم، انگار هتک حرمتی از سوی مسؤولین نسبت به مردم شد. بنده که از خانواده ام خیلی خجالت کشیدم و بخاطر زحمتهای بی نتیجه ی شان عذرخواهی کردم.

مگه چي شده بود
ارسال نظر