تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26754
تاریخ انتشار : ش, 1395/12/07 - 21:09
رئيس صندوق کارآفرینی امید شهرستان پارس آباد گفت: اين صندوق از زمان روي كارآمدن دولت تدبير و اميد با پرداخت 10 ميليارد تومان تسهیلات براي 395 نفر در پارس آباد فرصت شغلی ایجاد کرده است.

به گزارش آران مغان، فرشاد منوچهری امروز در گفتگو با خبرنگار آران مغان، پشتیبانی از طرح ها اشتغالزایی و کارآفرینی را از اولویت های نخست این صندوق عنوان کرد و گفت: از زمان روي كار آمدن دولت يازدهم تا كنون صندوق كارآفريني پارس آباد با پرداخت 10 ميليارد تومان در قالب اشتغال، ازدواج و طرح امید در مجموع براي 395 نفر فرصت شغلي ايجاد كرده است.

وي با بيان اينكه تسهيلات اين صندوق با نرخ کارمزد ۴ درصد در راستاي ایجاد فضای کسب و کار و توسعه و پایداری مشاغل به متقاضيان پرداخت شده، افزود: رویکرد صندوق با سرلوحه قراردادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی فرایند محوری در تولید را مدنظر قرار داده و گام های موثری نیز برداشته است.

منوچهري با اعلام اينكه صندوق كارآفريني از کسب و کارهای خرد محور خارج شده و به سمت کسب و کارهای بازار محور و تولید محور حرکت می کند، گفت: در این راستا صندوق كارآفريني تفاهم نامه هایی با دستگاه های ذیربط شهرستان برای شناسایی پشتیبانان، کارآفرینان و تولیدکنندگان جهت حمایت از اشتغال و تولید داخلی منعقد كرده است كه الويت اصلي آن واحدهای تولیدی عضو خوشه ها و شبکه هاب کسب و کار و زنجیره های تولید است.

رئيس صندوق کارآفرینی امید پارس آباد تصريح كرد: در حال حاضر اين صندوق با الهام از تعالیم اسلام در احیای سنت قرض الحسنه نیک با هدف غیرانتفاعی با ارایه تسهیلات قرض الحسنه به منظور پایداری و تثبیت مشاغل موجود و کسب و کارهای خرد و کوچک فعالیت می كند.

وي همچنين با بيان اينكه صندوق كارآفريني اميد در پارس آباد برای 395 نفر به مبلغ 17 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت كرده است، خاطرنشان كرد: اين صندوق از طرح های کارآفرینی داراي توجیه فنی و اقتصادی و مالی به منظور ایجاد فرصت های شغلی جدید با الویت توسعه اشتغال روستایی و مناطق محروم حمايت و پشتیبانی می كند.

 

///

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر