تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28732
تاریخ انتشار : ج, 1396/08/26 - 01:24
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد از ايجاد پست هاي بازرسی نمادين و ويزيت رايگان مستمندان در هفته بسيج در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار حسن نوري در گفت‌و‌گو با خبرنگار آران مغان در تشریح برنامه‌های هفته بسیج در پارس آباد، اظهار كرد: همه ساله از ۲۹ آبان ماه تا ششم آذرماه به عنوان هفته بسیج گرامی داشته  می شود كه بر اين اساس بيش از 60 برنامه در شهرستان پارس آباد براي اين هفته تدارك ديده شده است.

وي با بيان اينكه شعار محوری سی و هشتمین بزرگداشت هفته بسیج «بسیج مظهر مردم سالاری دینی» است، گفت: در طول اين هفته برنامه های مختلف فرهنگی همچون فضاسازی شهر، ديدار با امام جمعه، گردهمایی حلقه های صالحین، ملبس شدن نمادين بسيجيان به لباس پاكبان هاي شهري، سركشي از خانواده زندانيان جرائم غيرعمد، نشست بصيرتي و روشنگري، یادواره شهداء، مسابقه تولیدات فضای مجازی، مسابقات فرهنگی، ورزشی و ... اجرا می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد از ايجاد پست هاي بازرسی نمادين برای اولین بار در پارس آباد مغان خبرداد و افزود: این برنامه در سومين روز از هفته بسيج در ورودي شهر با توزيع گل و شيريني، بروشور فرهنگي، خدماتي و بهداشتي بسيج برگزار خواهد شد که امید است مورد استقبال عموم قرار گیرد.

نوري به برنامه های متعدد هفته بسیج اشاره کرد و گفت: در بخش پروژه های اقتصاد مقاومتی در شش ماهه اول سال جاری 450 ميليون تومان تسهیلات اشتغال زایی به بسیجیان شهرستان پارس آباد داده شده است كه در اين راستا زمينه اشتغال براي 37 نفر فراهم گرديده است.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد ادامه داد: در حوزه محرومیت زدایی اقدامات خوبی در بسیج انجام شده است بطوري كه در طول هفته بسیج مطب شخصي پزشكان عضو بسيج جامعه پزشكي و شبكه بهداشت و درمان در سطح شهرستان ویزیت رایگان را برای بسیجیان در طول هفته انجام می دهند و در روز 30 آبان ماه نیز به منطقه محروم بخش تازه كند خدمات ویزیت رایگان ارائه می‌دهد.

وي تصريح كرد: شرکت در نماز جمعه نیز از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است و سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در این هفته توسط فرمانده ناحيه مقاومت بسیج انجام می‌شود.

نوري گفت: یکی از برنامه‌های مهم گرامیداشت هفته بسیج تجمع بزرگ بسیجیان در 5 آذر است که این برنامه همزمان با روز آخر هفته بسیج  با حضور بسیجیان شهرستان پارس آباد با عنوان "شکوه مقاومت" در مصلي امام خميني (ره) پارس آباد برگزار می‌شود.

هفته بسیج از 29 آبان ماه تا پنجم آذرماه برگزار و در سراسر کشور برنامه‌های متنوعی در بزرگداشت این هفته اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر