تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28971
تاریخ انتشار : چ, 1396/10/06 - 10:39
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس‌آباد عنوان کرد؛
بصیرت و هوشیاری مردم؛ عوامل خلق حماسه 9 دی/ اجرای بيش از 70 برنامه در پارس آباد
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد، اتحاد، بصيرت، هوشياري ملت ایران و نیز ولایتمداری مردم همیشه در صحنه را از عوامل خلق حماسه 9 دی عنوان كرد.

سرهنگ حسن نوري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان با اشاره به فرا رسیدن 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اظهار داشت: یوم الله نهم دی روز خروش ملت بزرگ ایران علیه فتنه گران و حامیان استکباری آنان است که به عنوان یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی در یادها و خاطره ها ثبت شده است.

 

وی، اتحاد، بصيرت، هوشياري ملت ایران و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه را رمز انسجام و وحدت در كشور عنوان کرد و گفت: خلق حماسه 9 دی نشان داد که مردم پای نظام و رهبری تا پای جان ایستاده اند.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بيان اينكه یادآوری 9 دی موجب یاس قدرت های سلطه و دشمنان داخلی و خارجی می شود، افزود: با توجه به اینكه روز 9 دی اهمیت ویژه‌ای داشته و موضوعیت دارد، برنامه‌های گرامی‌داشت با محوریت این روز برنامه‌ریزی شده و برگزار می‌شود.

 

نوري در تشریح برنامه‌های تدوین شده برای بزرگداشت 9 دی‌ از اجرای بیش از 70 برنامه در سراسر شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: تعداد 35 نشست، اجراي مسابقات فوتسال، واليبال، دارت، شنا و پياده روي همگاني، ديدار با خانواده شهدا، تريبون آزاد دانشجويي، مسابقه كتابخواني و عطرافشاني مزار شهدا در شهرستان پارس آباد برگزار خواهد شد.

 

وي از برگزاری یادواره شهدای عملیات‌های کربلای 4 و 5 با محوريت شهداي شهرستان پارس آباد خبر داد و افزود: اين مراسم روز پنج شنبه 7 دي ساعت 10 صبح با سخنراني فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان در مسجد جامع پارس آباد برگزار مي شود.

 

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد تصريح كرد: روز هشتم دی‌ماه كه مصادف با روز جمعه خواهد بود، به نام روز شهرستان پارس آباد نامگذاري شده است و برنامه هاي متنوعي براي اين روز و همچنين سخنراني پیرامون رویداد و حماسه‌ی تاریخی 9 دی پيش از خطبه نماز سیاسی عبادی جمعه پارس آباد تدارك ديده شده است.

 

نوري ضمن بزرگداشت یوم الله نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و تقدیر از مردم غیور و بصیر پارس آباد مغان که با پیشتازی و سبقت خود یک روز زودتر و در روز هشتم دی ماه سال ۸۸ به صحنه آمده و طومار فتنه گران را برچيدند، خاطرنشان كرد: ويژه برنامه مراسم حماسه 9 دی در شهر پارس آباد شنبه ساعت 10:30 صبح با حضور عموم مردم و سخنران استاني در مسجد جامع برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر