تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30123
تاریخ انتشار : د, 1397/05/22 - 19:37
بهنام شيري ورزشكار پارس آبادي و قهرمان پرتاب دیسک ایران نسبت به کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابراز امیدواری کرد.

به گزارش آران مغان، بهنام شیری، قهرمان شایسته پرتاب دیسک ایران و ملی‌پوش دو و میدانی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا در خصوص حضور ترکیب تیم ملی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون دو ومیدانی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که نتیجه زحماتم با دعوت به ترکیب تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی تکمیل شد.

وي افزود: خیلی برای حضور در بازی‌ها تلاش کردم و قید همه چیز را زدم و فقط به تمرین و مسابقه فکر می‌کردم. وقتی فدراسیون دو و میدانی آقای "چروکو" مربی بلاروسی را به ایران آورد و قرار شد من با او تمرین کنم، خیلی خوشحال شدم. در اردوی های تهران، شیراز، پارس آباد و مسابقات لیگ طلایی و بلاروس کمک زیادی به من کردند تا نتیجه بگیرم.

شيري ادامه داد: انصافا فدراسیون با درایت و کارشناسی اعضای محترم سازمان تیم های ملی ترکیب را انتخاب کردند و بابت اعتمادشان واقعا سپاسگزارم. آقای کیهانی، رییس محترم فدراسیون و آقای صیامی، دبیر محترم نیز برایم خیلی زحمت کشیدند و باید جواب اعتمادشان را با نتیجه خوب در جاکارتا بدهم.

اين ورزشكار پارس آبادي با اشاره به وضعیت کنونی آمادگی اش تا پیش از آغاز بازی‌های آسیایی گفت: شکر خدا هم روحیه خوبی دارم و هم تمریناتی که در اردوی انجام می‌دهم خوب است. از وضعیت بدنم راضی هستم و باید همین شرایط را تا بازی‌ها حفظ کنم. همه چیز در روز مسابقه مشخص می شود. مدیریت این وضعیت کار دشواری است که امیدوارم از پس آن برآیم.

وی در خصوص حضور احسان حدادی در مسابقه پرتاب دیسک جاکارتا تأکید کرد: حضور آقای حدادی و مسابقه با ایشان در جاکارتا برایم باعث افتخار است و مدال طلا بی تردید سهم اسطوره پرتاب دیسک ایران و آسیا است، اما دوست دارم تا نتیحه خوبی در آنجا بگیرم که من هم با مدال به ایران بازگردم. رقبای خوبی در آسیا هستند و رقابت برای مدال دشوار است. تمام تلاشم را می کنم که به مدال برسم تا به اتفاق آقا احسان پرچم ایران را به اهتزاز درآوریم.

شیری در پایان به حس همدلی ملی پوشان دو و میدانی ایران تا پیش از آغاز بازی‌های آسیایی اشاره کرد و گفت: ورزشکاران دو و میدانی زحمات زیادی برای حضور در بازی‌های آسیایی کشیدند. دوری از خانواده، تمرینات سنگین در اردوها، رسیدن به پیک و رکوردهای خوب از جمله سختی های سر راه بود. فدراسیون هم انصافا کم نگذاشت و از استخدام مربیان خوب گرفته تا امکانات تمرین و اردوهای داخلی و خارجی در اختیارمان گذاشت اما الان که ترکیب مشخص شده همه برای هم آرزوی موفقیت دارند و برای همدیگر از صمیم قلب دعا می کنند تا نتیجه بگیرند. همه ملی پوشان دو و میدانی ایران لایق کسب مدال هستند و دوست دارم همه مدال بگیرند.

قهرمان پرتاب دیسک ایران خاطرنشان كرد: امیدوارم بهترین‌ها برای تیم ملی دو و میدانی ایران اتفاق بیفتد تا با دستی پر به ایران برگردیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر