تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30326
تاریخ انتشار : چ, 1397/07/11 - 11:40
رئیس فرودگاه پارس آبادمغان از جابه جایی بيش از 4 هزار و 138 نفر مسافر داخلي در شش ماه نخست سال 97 از فرودگاه اين شهرستان خبر داد.

سیدپیمان آتش زر امروز در گفت و گو با خبرنگار آران مغان گفت: در نيمه نخست امسال 100 پرواز داخلي از فرودگاه شهرستان مرزي پارس آبادمغان انجام شده است.

وي افزود: براساس آمارها از مجموع 4 هزار و 138 مسافر جابه جا شده در شش ماهه نخست سال 97 ، يكهزار و 858 مسافر ورودی و 2 هزار و 280 مسافر خروجی در فرودگاه پارس آبادمغان انجام شده است.

آتش زر، ميزان بار ورودي اين فرودگاه را 11 هزار و 805 کیلوگرم و بار خروجي آن را 13 هزار و 563 کیلوگرم بيان كرد و گفت: فرودگاه شهرستان پارس آبادمغان يكي از فعال ترين فرودگاه هاي كشور در بين شهرستان هاست كه اهالي استقبال خوبي از پروازهاي آن مي كنند.

رئیس فرودگاه شهرستان پارس آبادمغان تصريج كرد: هم اکنون پروازهای برنامه ای این فرودگاه روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته از تهران به پارس آباد و بالعکس انجام می گیرد.

گفتني است، فرودگاه شهرستان پارس آبادمغان با قدمت 44 ساله جزو قدیمی ترین فرودگاه های کشور محسوب مي شود كه در سال ۱۳۵۲ تاسیس شده و در دهه فجر سال 1396 مجددا مورد بهره برداری قرار گرفت.

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام ضمن سپاس .از پرواز مستقیم پارس ابادمغان به مشهد مقدس چه خبر؟

همشهری عزیز باید مسافر داشته باشد تا پرواز بگذارند؟ بدون مسافر نمی شود پرواز گذاشت؟

همشهری عزیز شما همین پرواز پارس آباد- تهران و بالعکس را برو؟ مشهد پیشکشتان

سلام به مشهدهم پروازباشه مردم منطقه استقبال میکنند.
ارسال نظر