تازه ترین مطالب


کد مطلب: 32069
تاریخ انتشار : س, 1399/02/02 - 01:38
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج پارس آباد:
سپاه با همه توان در خدمت مردم و جهادگران عرصه سلامت است
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان و تا آخرین لحظه در کنار مردم و جهادگران عرصه سلامت خواهد بود.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسن نوري در جمع خبرنگاران با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: سپاه از اولین روزهای شکل گیری خود، همواره در خط مقدم خدمت به مردم و انقلاب بوده و هست.

وي با اشاره به عملکرد سپاه در چهل و يك سالگي انقلاب اسلامی گفت: کارنامه سپاه در این موضوع بسیار درخشان است؛ چرا كه در طول عمر بابرکت خود همواره در خط مُقدم انقلابی گری، جهاد در راه خدا و خدمت به مردم حضور داشته است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد در ادامه سپاه را از جنس مردم برشمرد و افزود: سپاه پاسداران در دل مردم جای دارد و هرجا نیاز به خدمت رسانی باشد، سپاه در آنجا حضور پیدا خواهد کرد.

نوري گفت: سپاه در همين ایام زلزله و سیل به شکل گسترده و با بسیج تمامی امکانات به یاری مردم آسیب دیده شتافت و امروز هم که این بحران کرونا اتفاق افتاده باز فداکارانه در کنار مردم ایستاده است و برای حفظ سلامت مردم تلاش می‌کند.

وي ادامه داد: امروز سپاه دوشادوش دیگر مسئولان در میدان پاک سازی محیطی و دفاع بیولوژیکی در مقابل ویروس کرنا پا به میدان گذاشته و مانند همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت جهادگران سلامت است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج پارس آباد با اشاره به خدمات سپاه در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بيان كرد: از زمان شروع کرونا در شهرستان پارس آبادمغان در مسیر مقابله با این ویروس قرار گرفت و با استفاده از ظرفیت بسیج، گروه‌های جهادی و مردم در جهت نابودی آن بی وقفه در تلاش است.

نوري با بیان اینکه "رزمایش کمک مومنانه" هم اکنون همزمان با سراسر كشور در پارس آباد در حال برگزاری است، از شناسايي ۸۲۰۰ خانوار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد وگفت: مجموعه سپاه و بسیج در کنار سایر دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان در موضوع پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا اقدامات اثرگذاری داشته اند و در جمع آوری و توزیع کمک‌های مردمی در قالب رزمایش کمک مومنانه نیز بعنوان یکی از ارکان پیشرو و اصلی نقش آفرینی می‌کنند.

فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: اکنون زمانی است که فرصت برای خدمت فراهم شده و عموم مردم در پایگاه‌ها و مساجد در قالب گروه‌های جهادی حضور پیدا کرده اند و هرکسی به سهم خود در کنار جهادگران و مدافعان سلامت به نبرد با این ویروس منحوس رفته است.

وی در ادامه یکی از دلایل موفقیت های چشمگیر سپاه را حضور با ایمان و عقیده در میدان دانست و خاطرنشان کرد: این مجموعه ارزشمند را امام خمینی(ره) پایه گذاری کردند و در طول این چهل و يك سال، در خدمت ولایت و رهبری و مردم بوده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر