تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 3635
تاریخ انتشار : ي, 1391/11/01 - 09:31
نایب رئیس کمسیون امنیت ملی گفت: به مسئولین توصیه می کنیم امکان مشارکت و حضور همه داوطلبان را فراهم کنند و برای احدی حق ویژه ای قائل نشوند تا همه داوطلبان حق مساوی در استخدام داشته باشند.

به گزارش آران مغان، منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار سبلانه با بیان اینکه استخدام 500 هزار نفری در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نباید رنگ و بوی تبلیغاتی به خود بگیرد،اظهار داشت:  با استخدام دولتی مخالفتی ندارم مشروط بر اینکه بر پایه قانون و مراقبت های اصولی باشد.
 
وی با اشاره به اینکه استخدام ها مشکوک به جنبه تبلیغاتی وانتخاباتی است، گفت: ما خواستار اجرای قانون وعدالت و عدم تبعیض در این استخدام ها هستیم.
 
حقیقت پورافزود: اگر قرار باشد این استخدام‌ ها با تبعیض، سمت و سوی قومی و خویشاوندی بگیرد قطعا جلوی آن را خواهیم گرفت.
 
وی گفت: اعضای مجمع نمایندگان استان قرار است بیانیه ‌ای را در این زمینه صادر کنند تا ضمن رعایت حق و حقوق شرکت کنندگان استخدام‌ های جدید به صورت قانونی انجام شود.
 
نایب رئیس کمسیون امنیت ملی تاکید کرد: نمایندگان، هم قسم شده اند که هیچ فردی با توصیه نمایندگان استخدام نشود.
 
حقیقت پور با اشاره به شائبه تبلیغاتی بودن استخدام ها، گفت: به مسئولین توصیه می کنیم امکان مشارکت و حضور همه داوطلبان را فراهم کنند و برای احدی حق ویژه ای قائل نشوند تا همه داوطلبان حق مساوی در استخدام داشته باشند.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به برگزاری دور جدید مذاکرات احتمالی ایران با گروه 1+5 گفت: به نظر می رسد کشور های 1+ 5همچون ادوار گذشته اراده جدی برای مذاکره با ما ندارند و قصد دارند تا انتخابات ریاست جمهوری با ما بازی کنند.
 
وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با در نظر گرفتن اراده و دید کشورهای 5+1 پای میز مذاکره بنشیند و در صورت ادامه روند گذشته، پیشنهاد تعلیق مذاکره با آژانس و 1+5 گزینه را در نظر داشته باشند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر