نمایش 1 - 10 از 67
مرتضی بری
پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی رزمایش همدلی و مواسات، مرزنشینان پارس آبادمغان همراه بسیج و دیگر نهادها و دستگاههای دولتی و خصوصی با تمام توان وارد عرصه شده و با راه اندازی پویش‌ها و برنامه‌های مختلف به یاری خانواده‌های کم بضاعت شتافتند.
مرتضي بري
حوادث چهارشنبه سوری در شهرستان پارس آباد از سوي مسئول آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري و همچنين مسئول مركز فوريتهاي پزشكي پارس آباد اعلام شد.
از مجری گری تا فرمانده واحد بسیج دانش آموزی؛
مرتضی بری
مهدی اصلانی یکی از چند دانش آموز شهرستان پارس آباد است که با استعداد و توانایی که داشته توانسته است به یکی از چهره های موفق و برگزیده جشنواره مالک اشتر انتخاب شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد:
مرتضي بري
مدیر آموزش و پرورش پارس آباد با بیان اینکه 30 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در نخستین روز مهر آغاز کردند، گفت: این افراد در 225 مدرسه دولتی و غیردولتی تحصیل می کنند.
مرتضي بري
آنتن دهی ضعيف و وجود اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه در شهرک صنعتی پارس آباد، باعث گلایه و نارضایتی مدیران و صاحبان کارخانه ها در اين شهرك شده است.
شهروند
عموی «آتنا» در گفت‌وگو با «شهروند» از روزهای سخت خانواده این دختربچه می‌گوید
به امامت حجت الاسلام رشادي؛
مرتضي بري
رئیس دفتر امام جمعه پارس آباد گفت: همزمان با سراسر کشور، نماز عید فطر در پارس آباد به امامت حجت‌الاسلام رشادي امام جمعه این شهر در ورزشگاه شهید کلانتری برگزار می‌شود.
رئيس اداره تبليغات اسلامي پارس آباد:
مرتضي بري
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد گفت: همزمان با نزدیک شدن به ایّام البیض ماه رجب ثبت نام اعتکاف در شهرستان پارس آباد شروع شد.
به مناسبت دهه فجر؛
مرتضي بري
رئيس شبکه دامپزشکی شهرستان پارس آباد گفت: فاز جديد طرح واکسیناسیون بیماری تب برفکی همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب در این شهرستان به صورت رایگان در جمعیت دام سنگین و سبک اجرا می شود.
فرماندار پارس آباد خبر داد؛
مرتضي بري
فرماندار پارس آباد با اشاره به رتبه اول اين شهرستان در سرشماری استان اردبيل گفت: تاکنون 120 هزار نفر از مردم پارس آباد در سرشماری نفوس و مسکن شرکت کرده‌اند.

صفحه‌ها