نمایش 1 - 10 از 16
مرتضي بري
نخستين مسئول زن کانون زبان ایران شعبه پارس آباد در گفت و گویي با خبرنگار آران مغان به معرفی کانون زبان ایران و فعالیت های آن در این شهرستان پرداخته که در ادامه می خوانید.
بابك آديگوزلي
هنرمند با استعداد و خوش ذوق پارس‌آبادی با تمرین و تکرار، با استفاده از هر دو دست خود به طور همزمان وارونه خطاطی می‌کند.
مرتضي بري
سینما انقلاب پارس آباد با وجود اکران بروزترین فیلم‌ها، این روزها تعداد تماشاگران فیلم هایش انگشت شمار و با استقبال ضعیف مواجه است.
از طراحي خودكار 3 متري تا ساخت مجسمه بي بي؛
خاطره علي نسب
نه در دانشگاه مجسمه‌سازی خوانده و نه هرگز به كلاس‌های هنری رفته، اما اين آهنگر پارس آبادي با استعدادی كه دارد موفق شده ده‌ها مجسمه‌ی غول پیكر را طراحی و بسازد.
دبير شوراي فرهنگ عمومي پارس آباد:
مرتضي بري
دبير شورای فرهنگ عمومي شهرستان پارس آباد گفت: متقاضيان قبل از ایجاد ایستگاه صلواتی با تائید و معرفی هیئت امناي مساجد باید نسبت به اخذ مجوز لازم از دستگاه‌های ذی‌ربط اقدام کنند.
مرتضي بري
سروان بازنشسته ارتش مي گويد: از سن 16 سالگي نويسندگي رو شروع كرده و تاكنون 8 كتاب نوشته و به چاپ رسانده است.
قدیمی ترین مسجد پارس آباد ميعادگاه عاشقان الهي؛
مرتضي بري
مسجد جامع پارس‌آباد یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال تأثیرگذارترین مراکز دینی است که در سال 1335 بنا شده و از سال 1344 در این مسجد نماز جماعت برپا می‌شود.
رئیس میراث فرهنگی پارس آباد در گفت و گو با آران مغان:
مرتضي بري
رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری پارس آباد گفت: تاکنون 22 اثر تاریخی این شهرستان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است.
بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرزي پارس آباد مغان نصب هرگونه بنر به وسیله داربست در سطح اين شهر ممنوع اعلام شد.
گفتگو با بازیگر نقش باران؛
آران مغان: «آزاده زارعی» بازیگر نقش باران در سریال «آوای باران» از اتفاقاتی که در مواجهه با مردم برایش می‌افتد، گفت و اینکه «سیندرلا» آخر سریال همه را غافلگیر می‌کند.

صفحه‌ها