تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10106
تاریخ انتشار: ي, 1392/10/08 - 10:30
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد:
حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران زد
حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران زد
آران مغان: فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد گفت: حماسه غرور انگیز ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران زد.

سرهنگ شكر عبدي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري آران مغان با اشاره به حماسه غرور انگیز نهم دی ماه، آن را روز خلق حماسه جاوید و ماندگار توسط مردم دانست و گفت: روز 9 دی از روز های بی نظیر در طول تاریخ انقلاب اسلامی است که ملت ولایت مدار ایران بصورت خود جوش بر علیه فتنه گران سال88 حماسه ای از جنس حضور خلق کردند.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بيان اينكه باید از حرکت حماسی روز 9 دی درس گرفته و هرحرکتی و هرگفتاری داریم باید به ولایت فقیه ختم شود، اظهار داشت:  اگر ما به شعار« پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد» اعتقاد قلبی و عملی داشته باشیم هرگز به این سرزمین کوچکترین گَزند و آسیبی نخواهد رسید.

 

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی در حماسه 9 دی پیام روشنی برای استکبار جهانی و فتنه گران داشتند که آن پایداری، مقاومت، در صحنه بودن و اعتقاد راسخ به اصول انقلاب اسلامی و رهبری بود.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد حضور  با بصيرت و آگاهانه ملت ایران در نهم دی را برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: مردم ایران با حضور به موقع خود در صحنه، موجب یأس و ناامیدی دشمنان در داخل و خارج از کشور شدند و این همایش عظیم مردمی سند عزت نظام و مردمی بودن جمهوری اسلامی را ثابت کرد.

 

عبدي، حضور پرشور مردم خطه پارس آباد مغان را در تمام عرصه‌ها مثال زدنی و بی‌نظیر عنوان کرد و گفت: حضور پر رنگ مردم پارس آباد در حماسه نهم دي و حمایت آنان از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و دستاوردهای ارزشمند آن، نمونه بارز ولايتمداري اين خطه به نظام و رهبري مي باشد.

 

وي ادامه داد: نهم دی به همه نشان داد که مردم ولایتمدار ایران اسلامی همواره حافظ نظام و پشتیبان ولایت فقیه هستند و نظام به پشتوانه قوی مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، با قدرت در مسیر پیشرفت و تعالی گام برمی دارد.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد در پایان اظهار کرد: مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان پارس آباد مغان همگام با ملت شریف ایران اسلامی  در روز 9 دی با حضور گسترده خود تجدید میثاقی دوباره با ولایت فقیه خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

بسیار جالب بود
ارسال نظر