تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10879
تاریخ انتشار: پ, 1392/11/10 - 22:45
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد خبر داد:
کشف 30 هزار داروی غیرمجاز در پارس آباد
کشف 30 هزار داروی غیرمجاز در پارس آباد مغان
آران مغان: فرمانده هنگ مرزی پارس آباد از کشف بیش از 30 هزار قلم انواع داروی غیرمجاز طی 10ماه گذشته در این شهرستان مرزی خبر داد.

به گزارش آران مغان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ  ˈاردشیر جوانشیر ˈ افزود: ماموران این هنگ در این مدت همچنین در اجرای طرح مبارزه با قاچاق فراورده های نفتی، حین کنترل خودروهای عبوری موفق به کشف 26هزار و 515 لیتر سوخت قاچاق و دستگیری دو نفر در این ارتباط شدند.

 

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون، ماموران هنگ مرزی پارس آباد به همراه دیگر یگان های تابعه 220کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

 

جوانشیر ادامه داد: در این رابطه 84 قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی منطقه شدند و همچنین 123 دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت نیز از سودگران مرگ کشف و ضبط شد.

 

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران این هنگ، در مدت یاد شده 703 راس از احشام مرزنشینان در حین خروج غیرمجاز از نوار مرزی مهار شدند.

 

وی همچنین از کشف 411 هزار و 420 نخ انواع سیگار قاچاق و دستگیری پنج نفر در این ارتباط خبر داد و گفت: ماموران تلاشگر هنگ مرزی پارس آباد در 10 ماه گذشته افزون بر 30هزار عدد انواع داروی غیرمجاز را کشف و در این زمینه هشت نفر را دستگیر کردند.

 

شهرستان پارس آباد مغان در شمالی ترین نقطه استان اردبیل واقع شده و بیش از یکصد کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان دارد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر