تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14888
تاریخ انتشار: د, 1393/05/20 - 11:01
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد بازنشسته شد+عکس
در مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان پارس آباد از خدمات 30 ساله سرهنگ جوانشیر مرزبان درجه یک و فرمانده هنگ مرزی پارس آباد قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني آران مغان، روز گذشته در مراسمی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه و مسئول ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان پارس آباد از خدمات ارزشمند سرهنگ اردشیر جوانشیر در طول 30 سال گذشته با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

سرهنگ دوم' اردشیر جوانشیر' از تیرماه91 و به پیشنهاد فرمانده مرزبانی استان اردبیل و با حكم فرماندهی مرزبانی ناجا، به مدت سه سال به عنوان مرزبان درجه یك و فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد عهده دار این مسئولیت خطیر بود که روز گذشته پس از 30 سال خدمت صادقانه بازنشسته شد.

گفتنی است؛ وی پیش از این عهده دار مسئولیتهایی نظامی از جمله رئیس کلانتری 11 پارس آباد و فرمانده گروهان مرزی اصلاندوز و از رزمندگان سالهای جبهه و جنگ بود.

پایگاه اطلاع رسانی آران مغان براي سرهنگ دوست داشتني، دوام نكويي و خداباوري و براي سرگرد 'راسخ غفارپور' سرپرست جدید این هنگ مرزی نيز توفيق در خدمت رساني به نظام و مردم آرزومند است.

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

واقعا سرهنک دوست داشتنی بود امیدوارم که انشاالله در سایه رحمت پروردگار متعال سربلند باشد

اینجانب واعضای هییت مدیره شرکت تعاونی مهرچهارپارس اباد اززحمات جناب سرهنگ جوانشیربی نهایت تشکر وقدردانی نموده آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون راخواستاریم برای جناب غفارپور که فردی دوست داشتنی است دراین مسولیت خطیرآرزوی موفقیت درزیرسایه پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی را آرزومندیم

با سلام و احترام برای سرهنگ جوانشیر آرزوی موفقیت و طول عمر با عزت آرزومندم. با احترام: بابک آدیگوزلی

آران خبر شما هم مث این سرهنگ ها فقط خوب ها را نشان می دی و نظرات راست و حق را بخاطر منفعت خودت کامنت نمیذاری . منتقدان را دست باز کن تو چرا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قدر اینگونه افراد باید دانسته شود - خدا نگهدارش باد - از اهر همشهری سرهنگ اردشیر جوانشیر
ارسال نظر