تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15633
تاریخ انتشار: د, 1393/06/31 - 19:04
برپایی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در شهرستان پارس آباد
در اولین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس در کتابخانه عمومی پارس آباد و بخشهای تابعه این شهرستان برپا شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، صبح امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پارس آباد نمایشگاه عکس و کتاب با موضوع دفاع مقدس در دو کتابخانه عمومی شهید رجایی و باهنر پارس آباد مغان افتتاح شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی پارس آباد در جریان این افتتاح با تبریک گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به نمایشگاه کتاب گفت: نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس و آرمان‌ها و ارزش‌های ناب اسلامی با بیش از 200 عنوان کتاب دایر شده است.

حجت الاسلام 'امین پورمحمد' با بیان اینکه دوران درخشان هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ ناب آن دوران باید در جامعه ترویج و تبیین شود، افزود که این نمایشگاه علاوه بر کتابخانه عمومی شهید رجایی و شهید باهنر پارس آباد، در دو کتابخانه بخش اصلاندوز و پیامبر اعظم (ص) بخش تازه کند نیز تا پایان هفته دفاع مقدس دایر خواهد بود.

وی اضافه کرد: آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ دفاع مقدس از اهداف برگزاری نمایشگاه است و تلاش می شود با حضور نوجوانان، جوانان و بویژه خانواده ها در این نمایشگاه ، آنان از نزدیک با رشادت های رزمندگان اسلام در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی آشنا شوند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر