تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15674
تاریخ انتشار: پ, 1393/07/03 - 09:51
 "خاله شادونه" میهمان کودکان پارس آبادی می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و روزجهانی کودک، کودکان و نوجوانان پارس آباد پذیرای خاله شادونه مجری برنامه های کودک خواهند بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني آران مغان، یوسف روزگاری با اعلام این مطلب گفت: خاله شادونه برای اجرای برنامه شاد و جذاب به همراه اکیپ کامل  روز جمعه ۱۱ مهرماه با حضور در پارس آباد، در سالن ورزشی فجر این شهرستان واقع در استادیوم شهید کلانتری در سه سانس صبح و عصر به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

وی افزود: تمام مراحل قانونی این برنامه از قبیل اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح و پیش بینی تدابیر امنیتی لازم درمحل اجرا نیز توسط نیروی محترم انتظامی انجام یافته و به حول قوه الهی یک روز شاد و خاطره انگیز را کودکان ونوجوانان پارس آبادی در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید درکنار خاله شادونه خواهند داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد با اشاره به اینکه حضور کودکان و نوجوانان در این برنامه همراه والدینشان خواهد بود، خاطر نشان کرد: به لحاظ استقبال گسترده خانواده ها و محدودیت در فضای سالن ورزشی ، والدین محترم از هم اکنون به فکر تهیه بلیت این برنامه باشند.

روزگاری ادامه داد: به منظور دسترسی راحت تر والدین جهت تهیه بلیت برنامه و جلوگیری از ایجاد بازار سیاه، مراکزی در سطح شهر و مدارس برای فروش بلیت در نظر گرفته شده که به سهولت قابل دسترسی است.

وی اضافه کرد: بمنظور ایجاد طراوت و شادابی سالم در جامعه برنامه های جذاب درنظر گرفته شده که به موقع به اطلاع عموم همشهریان عزیز خواهیم رساند.

گفتنی است، به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و روزجهانی کودک، کودکان و نوجوانان عزیز پارس آباد میزبان "ملیکا زارعی" معروف به "خاله شادونه" مجری برنامه های کودک خواهند بود.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر