تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15677
تاریخ انتشار: پ, 1393/07/03 - 12:54
پیاده‌روی حماسی خانوادگی هفته دفاع مقدس در پارس آباد
همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، پیاده‌روی حماسی خانوادگی از میدان سپاه تا گلزار شهدا در پارس آباد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن و حماسه آفرینان هشت سال دوران دفاع مقدس، پیاده روی حماسی خانوادگی از میدان سپاه تا گلزار شهدا در پارس آباد فردا و همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

پیاده‌روی حماسی خانوادگی هفته دفاع مقدس در پارس آباد ساعت 7:30صبح روز جمعه 4 مهر ماه سالجاری از محل میدان سپاه آغاز و پایان آن نیز گلزار شهدای این شهرخواهد بود.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با همکاری تربیت بدنی سپاه ناحیه، اداره ورزش و جوانان، بنیاد شهید و امور ایثارگران و مساعدت ادارات و نهادهای دیگر شهرستان در راستای گرامی داشت یاد و خاطره رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ سلامت و ورزش همگانی در پارس آباد برگزار می شود که برای شرکت کنندگان این همایش نیز به قید قرعه هدایای نفیسی از جمله سه کمک هزینه سفر به خانه خدا، یک سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس، دوچرخه، کارت هدیه و ... در نظر گرفته شده است.

امید داریم همچون سال های گذشته خانواده شهدا، ایثارگران، بسیجیان غیور و مردم ولایی شهرستان پارس آباد که رکورد تازه ای در پیاده روی بین شهرهای کشور را به نام شهرستان پارس آباد ثبت کردند در این روز غرور آفرین که تقارن شده با هفته دفاع مقدس حضوری پر شور داشته باشند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر