تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15792
تاریخ انتشار: پ, 1393/07/10 - 11:25
مدیرکل بهسازی و توسعه فرودگاه‌های کشور:
فرودگاه پارس آباد 2 ماه دیگر به بهره برداری می رسد
فرودگاه پارس آباد 2 ماه دیگر به بهره برداری می رسد
مدیرکل بهسازی و توسعه فرودگاه‌های کشور گفت: طرح توسعه فرودگاه پارس‌آباد با پیشرفت فیزیکی بیش از 60درصد در حال اجراست که تا 2 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار آران مغان، 'احمد قربانی' در جلسه بررسی مشکلات توسعه فرودگاه شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه به رغم کمبود اعتبارات کارهای عمرانی و بهسازی فرودگاه‌ها و تقویت در این حوزه در دستور کار قرار گرفته است، گفت: یکی از فرودگاه‌هایی که نیاز به بهسازی و توسعه حقیقی داشته فرودگاه پارس‌آباد است و بایستی با تلاش و همت مهندسان داخلی تا دو ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی افزود: طرح توسعه فرودگاه پارس‌آباد با هزینه کرد 4 میلیارد تومان در حال انجام است که با گذشت مدت زمان چندین ماه این پروژه با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد تا 2ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل بهسازی و توسعه فرودگاه‌های کشور در ادامه تصریح کرد: برای توسعه و احداث 54 فرودگاه‌ در کشور بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود که به سرعت عملیات اجرایی آنها نیز در استان‌های مختلف در حال انجام است.

در ادامه فرماندار پارس آباد نیز گفت: باند فرودگاه پارس‌آباد از هر طرف 7.5 متر تعریض می‌شود تا امکان نشست و برخاست هواپیماهای بدون ملخ در این فرودگاه فراهم آید.

'ایرج بیگدلو' با اشاره به اینکه تعریض باند، بهسازی سالن پذیرش و محوطه آن و همچنین تجهیز باند فرودگاه به امکانات جدید در دستور کار مسئولان کشوری و استانی است، اظهار امیدواری کرد که با تجهیز و توسعه فرودگاه پارس آباد امکان برقراری پروازهای مجدد به تهران، شهرهای زیارتی و حتی کشورهای همسایه فراهم شود.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

یعنی واقعیت داره؟ یا بازم بع از مدتی یه حرف دیگه میزنن؟

این دو ماه کی تموم میشه،مسوولین محترم که همون اول گفته بودن دو ماه طول میکشه! نکنه دو ماهشون بعد 3،4 ماه تازه شروع شده
ارسال نظر