تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15946
تاریخ انتشار: د, 1393/07/21 - 14:07
تصاویر/ بازدید استاندار اردبیل از روند عملیات توسعه فرودگاه پارس آباد مغان
استاندار اردبیل در سفر یکروزه خود به پارس آباد مغان از روند روکش آسفالت، تعریض باند و عملیات توسعه و گسترش فرودگاه این شهرستان مرزی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، استاندار اردبیل در سفر یکروزه خود به پارس آباد مغان از روند روکش آسفالت، تعریض باند و عملیات توسعه و گسترش فرودگاه این شهرستان مرزی بازدید کرد.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل، نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس، فرماندار پارس آباد و جمعی از مسئولان شهرستانی نیز در این سفر مجید خدابخش استاندار اردبیل را همراهی می کردند.

گفتنی است، فرودگاه پارس آباد مغان به عنوان قدیمی ترین فرودگاه استان اردبیل در سال 1352 تاسیس و در سال 1381 از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان منفک و تحویل شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

انجام کشت و زرع در کنار و چسبیده به باند فرودگاه در کل جهان ممنوع است بدلیل اینکه هم موجب زهدار شدن و نشست باند فرودگاه میشود و هم موجب هجوم پرندگان به فرودگاه که در هنگام نشست و برخاست هواپیما باعث خطراتیست. جالبه بدانید در فرودگاه پارس آباد سالهاست این کار انجام میشود. حالا بعدا هم میگویند باند دوباره ترک برداشته !!!!!!!!
ارسال نظر