تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16126
تاریخ انتشار: ج, 1393/08/02 - 00:22
صدا وسیمای اردبیل در پخش اخبار عدالت را رعایت کند
فرماندار پارس آباد با انتقاد از عملکرد صدا وسیمای استان اردبیل، خواستار رعایت عدالت در پخش اخبار این شهرستان مرزی از سوی این مرکز شد.

به گزارش روز جمعه پايگاه اطلاع رساني آران مغان، ایرج بیگدیلو در جلسه برنامه ریزی و بودجه پارس آباد که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با انتقاد از عملکرد صدا وسیمای مرکز استان اردبیل اظهار کرد: پارس آباد به عنوان دومین شهر پرجمعیت این استان متاسفانه در پخش اخبار این شهرستان عدالت در نظر گرفته نمی‌شود که این در شان مردم این خطه مرزی مرزی نیست.

وی افزود: ما این مسئله را به صدا وسیمای مرکز اردبیل مطرح کرده ایم که متاسفانه تا کنون برطرف نشده، ما خواستار حل این مشکل از طرف مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل هستیم.

فرماندار پارس آباد در ادامه از اختصاص تسهیلاتی بالغ بر 171 میلیون یورو برای تکمیل طرح ملی پایاب سد خداآفرین این شهرستان خبر داد و گفت: با تزریق این اعتبار و بهره برداری از شبکه پایاب سد خدا آفرین نه تنها بیش از 80 هزار هکتار از اراضی منطقه به زیرکشت آبی رفته، بلکه برای 20 هزار نفر به صورت مستقیم و 60 هزار نفر به صورت غیر مستقیم نیز فرصت شغلی ایجاد می شود.

بیگدیلو از اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساحل بندی رودخانه مرزی ارس خبر داد و افزود: با تامین و جذب رقم یاد شده، طرح ساماندهی و ساحل بندی ارس با شتاب بیشتری اجرا خواهد شد.

وی همچنین به تخصیص یک دستگاه ماشین مخصوص سوخت رسانی هواپیما برای فرودگاه پارس آباد مغان خبر داد و گفت: این خودرو پیشرفته حدود ۱۷ میلیارد ریال قیمت دارد که با تجهیز شدن فرودگاه پارس آباد به این خودرو، مشکل سوخت گیری هواپیما در این فرودگاه نیز برطرف می شود.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

بالاخره یکی از مسئولین بلند پایه شهرستان ، دل و جرات پیدا کرد تا از صدا و سیمای اردبیل انتقاد کند .

مدیرآران مغان اگرشماهم دردرج گزارشات مراسمات عدالت داشته باشی خیلی بهتراست.

پارس آباد خیلی گیر داده به اردبیل ولی اگر یکبار سری به شهرستانهای تبریز بزنید میبینید که تبریز حتی نعمت گاز را هم از بعضی شهرستانها دریغ میکند سری به اهر و کلیبر و بستان آباد و سراب بزنید تا فرق اردبیل با استانهای دیگر براتان آشکارتر شودمگر نه این است که هر اداره ای در اردبیل وارد شوی یا رییس یا معاون اهل مغان است پس اگر کاری هست آنها انجام دهند .....

این موضوع همیشهبنده را عذاب می دهد که اخبار کوثر نیر نمین و بخش های کوچک در صدر اخبار قرار دارد و پارس آباد به این گستردگی و قابلیت های متنوع با مراسمات و حوادث متنوع در (گوده خبر) آنهم در عرض چند ثانیه ناقص نشان داده می شود آقای فرماندار ما خودمان رادیو مغان داریم بخش تلویزیون را نیز به آن اضافه کنید و لااقل اطلاع رسانی در محدوده ی مغان پخش شود اعم از اخبار کشاورزی و آب و هوایی و جاده ای و مراسمات شهروروستاهایمان .

خبرهای غیر رسمی یا کوچه بازاری از استعفای فرماندار پارس آباد خبر میدهد

چند بار از چند نفر از مسولین عاجزانه وملتمسانه تقاضا کردم که فیلم عملیات رمضان را با هزینه شخی ام تکثیر کنند وبه خانواده ما هدیه بدهند چون تصویر برادرم در آن فیلم هست متاسفانه هیچ گوش شنوایی نیافتم فقط خشک وخالی از شهید نام میبرند تلفن تماس 09149518696
ارسال نظر