تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16602
تاریخ انتشار: پ, 1393/08/29 - 18:17
پروازهای تهران - پارس آباد از سر گرفته می شود
مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از اتمام عملیات تعریض باند فرودگاه پارس‌آباد تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: با بهسازی باند این فرودگاه پروازهای تهران - پارس آباد از سر گرفته می شود.

به گزارش آران مغان، 'فخرالدین هاشمی خادملو' در حاشیه بازدید از روند اجرایی عملیات بهسازی و تعریض باند فرودگاه مرزی شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه برای تکمیل فرودگاه پارس‌آباد ۵ میلیارد تومان اعتبار جدید پیش‌بینی شده تا روند اجرایی آن شتاب بیشتری بگیرد، گفت: با راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این فرودگاه امکان نشست و برخاست هواپیماها با بدنه متوسط به ویژه فوکر ۱۰۰ به وجود آمده و امکان استفاده از این فرودگاه برای صادرات محصولات مختلف فراهم آید.

وی افزود: عملیات تعریض باند فرودگاه پارس‌آباد که از سال گذشته شروع شده با ۶۰ درصد پیشرفت در حال انجام است و تلاش بر این بوده تا هرچه سریع‌تر این فرودگاه که می‌تواند آسایش مردم شمال استان را در ترددها و سفر به مرکز کشور فراهم آورد، برقرار شده و زمینه بهره‌برداری از آن به وجود آید.

هاشمی خادملو از فرودگاه پارس‌آباد به عنوان دومین فرودگاه فعال استان اردبیل با سابقه دیرین یاد کرد و افزود: ما تلاش کردیم در نوسازی و بهسازی این فرودگاه پارس‌آباد به گونه‌ای کارها را به پیش ببریم تا کوچکترین تأخیر و تعلل در پروازها را شاهد نباشیم.
مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل، شهرستان پارس آباد را قطب تولید محصولات زراعی، باغی و دامی دانست و اظهار داشت: طرح توسعه فرودگاه پارس‌آباد مغان باید امکان گسترش پروازها را به شهرهای مختلف فراهم آورد تا یک حرکت و زمینه خوبی را در تحولات منطقه‌ای و حتی استانی شاهد باشیم.
به گزارش آران مغان، فرودگاه پارس‌آباد با هدف توسعه پهنای باند و تعریض از ابتدای سال 92 تاکنون با هدف تعریض و توسعه پهنای باند تعطیل شده و نشست و برخاست هواپیماها در آن صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

واالله من چشم آب نمی خوره من تو این 2 سال زیاد از این 2 ماه ااا شنیدم
ارسال نظر