تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16649
تاریخ انتشار: د, 1393/09/03 - 14:55
بسیج در تمامی عرصه ها کارآمدی خود را به نظام اسلامی نشان داده است
امام جمعه پارس آباد نقش بسیج در عرصه های مختلف انقلاب را غیرقابل انکار توصیف کرد و گفت: پیشرفت های نظام اسلامی مرهون تلاش و پشتکار بسیجیان است.

حجت الاسلام ولی علوی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار آران مغان با تبریک گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج، ولایتمداری، عشق به ولایت و پاسداری و حفاظت از ارزش های نظام اسلامی را از جمله ویژگی های بارز بسیج عنوان کرد و گفت: هر زمان که نظام اسلامی به بسیج نیاز داشت، این نیروی مردمی با قدرت در عرصه های مختلف ایفای نقش کرد.

وی، یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را تشکیل «بسیج مستضعفان» به فرمان امام راحل دانست و راه بسیج را راه عزت و سرافرازی جامعه عنوان کرد و افزود: ما با ادامه این راه می توانیم به اهداف عالیه انقلاب دست پیدا کنیم و دشمنان را در انجام توطئه هایشان ناکام بگذاریم.

علوی با اشاره به خدمات ارزنده بسیج در هشت سال دفاع مقدس و سازندگی کشور، تصریح کرد: امروز بسیج با این کارآمدی همواره ضامن حفظ و بقای دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه فرهنگ بسیج باید در همه عرصه ها تقویت شود، گفت: هم اکنون مهمترین رسالت بسیج کار در بخش فرهنگی، فرهنگ عمومی و سبک زندگی اسلامی است.

علوی، تشکیل و گسترش گروه های جهادی، راه اندازی واحدهای تولیدی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی و کمک به ارتقاء بهره وری کشاورزی، راه اندازی مراکز رشد برای شناسایی و بکارگیری نخبگان، ساخت ورزشگاه ها و سایر فعالیت ها را از دیگر خدمات ارزشمند بسیج عنوان کرد و اظهار داشت: این موفقیت ها مرهون وحدت، یکدلی و تفکر بسیجی است که اینک هم باید مد نظر همه باشد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر