تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16679
تاریخ انتشار: چ, 1393/09/05 - 15:25
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ سپاه اردبیل:
تفکر بسیجی نه تنها در داخل کشور بلکه در سراسر جهان روبه گسترش است
تفکر بسیجی نه تنها در داخل کشور بلکه در سراسر جهان روبه گسترش است
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر اینکه بسیج بهترین مدافع انقلاب و اسلام است، گفت: امروز تفکر بسیجی نه تنها در داخل کشور بلکه در سراسر جهان روبه گسترش است.

به گزارش خبرنگار آران مغان، پیش از ظهر امروز به مناسبت 5 آذر روز بسیج مستضعفین، تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان پارس آباد با عنوان «شکوه مقاومت» در سالن ورزشی 9 دی سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.

در این تجمع، که از ساعت 10 صبح آغاز و تا 11 ادامه داشت، خیل عظیمی از بسیجیان از قشرهای مختلف بسیج به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان ادار‌ه‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی حضور داشتند.

در این مراسم حجت‌الاسلام "نجات فیاضی" مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در سخنان خود با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امروز آماده‌ایم تا بار دیگر با شهدا و امام شهدا عهد و پیمان ببندیم که تا آخرین نفس از این انقلاب و نظام پاسداری کنیم و این امانت بزرگ را به صاحب اصلی خود، امام عصر(عج) بسپاریم.

وی با اشاره به نقش جوانان بسیجی در دوران دفاع مقدس، اعتماد به جوانان را یکی از مهمترین و بارزترین عوامل پیروزی ایران در این دوران بیان کرد که در آن جوانانی بی نام و نشان برای دفاع از کیان میهن اسلامی وارد جبهه ها شده و هر یک برگ هایی از دفتر ایثار و شهامت را رقم زدند.

فیاضی گفت: ما اگر امروز شعار «لبیک یا حسین» را سر‌ می‌دهیم و با آرمانی کربلایی سید‌الشهدا تجدید بیعت می‌کنیم رمز و راز ظهور و بروز امروز این «لبیک یا حسین»‌ در حرکت بسیجی است که می‌تواند انقلاب اسلامی را به سر نقطه صلابت و اقتدار کامل برساند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در بین همه کشورهای همسایه آشفته حال در صلابت و اقتدار کامل است باید رمز آن را در سه عنصر ولایت‌مداری، شهادت‌طلبی و روحیه بسیجی تعریف کرد که هیچ‌ وقت تسلیم شدن در برابر دشمن را برنمی‌تابد.

فیاضی تلاش استکبار جهانی را در بر هم زدن حقایق و اصالت فرهنگ بسیجی یادآور شد و گفت: دشمن در این عرصه سعی تمام دارد تا بتواند مردم را از فرهنگ غنی بسیجی ناامید کرده و انقلاب اسلامی را به انحراف بکشاند.

وی با اشاره به ظهور گروه های تکفیری از قبیل داعش و جنایت های این گروهک ها، تصریح کرد: به برکت قدرت نظامی و به برکت وجود بسیج دشمن نمی تواند هیچ آسیبی به کشور ما وارد کند.

در ادامه این همایش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پارس اباد نیز، تشکیل بسیج از سوی امام راحل را کار معجزه آسای انقلابی دانست و تاکید کرد: مردمی ترین نیروی مقاومت جهان را ما ایرانیان داریم که همان بسیج و یادگار امام خمینی (ره) است.

سرهنگ "عباس نوظهور" با تاکید بر اینکه امروز بسیج بهترین مدافع انقلاب و اسلام است، افزود: خیلی از افراد امروز به انقلاب خدمت می کنند و زحمت می کشند و به طور قطع سعی شان قابل تجلیل است ولی بسیج در راس همه اینهاست.

مراسم اهدای پرچم توسط خانواده شهدا به فرماندهان بسیج اجرا شد و در ادامه دریادلان بسیجی همچنین با سردادن شعارهای کوبنده ضمن اعلام آمادگی و حمایت و اطاعت از رهبر معظم انقلاب، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر