تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16894
تاریخ انتشار: س, 1393/09/18 - 00:44
در لایحه پیشنهادی بودجه ۹۴
تغییر بودجه سپاه در لایحه دولت
مقایسه بودجه جاری ستاد مشترک سپاه در لایحه بودجه ۹۴ با ارقام قانون بودجه ۹۳ نشان می دهد، بودجه جاری ستاد مشترک سپاه در سال آینده نه تنها افزایشی ندارد، بلکه با کاهش ۳۶ درصدی مواجه شده است.

به گزارش آران مغان به نقل از تسنیم، دولت در لایحه بودجه ۹۴ کل کشور، مجموع بودجه جاری ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ۷۴۲۸ میلیارد تومان پیشنهاد داده است که در مقایسه با بودجه جاری ۱۱۵۶۸ میلیارد تومانی سال ۹۳ کاهش ۳۶ درصدی را نشان می دهد.

لازم به ذکر است که در قانون بودجه ۹۳ کل کشور، دولت ۵ هزار میلیارد تومان بودجه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا را به عنوان هزینه اختصاصی در ردیف بودجه جاری سپاه لحاظ کرده بود که با ۶۵۶۸ میلیارد تومان هزینه عمومی، مجموع بودجه جاری سپاه در سال جاری به بیش از ۱۱ هزار ۵۶۸ میلیارد تومان رسیده بود.

این در حالی است که دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۴ کل کشور، بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا را از ردیف بودجه جاری ستاد مشترک سپاه خارج و حذف کرد که با این حساب، مجموع بودجه جاری ستاد مشترک سپاه برای سال‌ آینده به ۷۴۲۸ میلیارد تومان رسید که کاهش ۳۶ درصد را نشان می دهد.

بر این اساس، در واقع تامین مصارف اختصاصی ده هزار میلیارد تومانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در سال آینده بر عهده دولت نیست.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر