تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 1934
تاریخ انتشار: ج, 1391/09/10 - 11:26
محمود جعفر زاده دارنده عنوان قهرمانی مسابقات پارا تکواندو جهان در کشور آروبای آمریکای جنوبی با استقبال گرم و پر شور مردم خلخال وارده زادگاهش شد .

به گزارش سبلانه ،این قهرمان ورزشی در مسابقات پارا تکواندو مجمع الجزایر سانتاکروز واقع در کشور آروبای در قاره امریکای جنوبی که هفته گذشته با حضور ورزشکارانی از 84 کشور جهان برگزار شد موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات و گردن آویز طلا شده است.

جعفرزاده در این مسابقات با غلبه بر حریفانی از کشور های استرالیا،اسپانیاو روسیه در روز سوم آذر ماه موفق به صعود به پله قهرمانی مسابقات پارا تکواندو جهان شد.

وی در بدو ورود به شهر خلخال مورد استقبال فرماندار،مسئولین، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس و جمع کثیری از اهالی ورزش دوست خلخال قرار گرفته و سپس در مراسمی که از سوی اهالی روستای اندبیل در عباسیه این روستا ترتیب یافته بود مورد استقبال روستاییان قرار گرفت.

در این آیین دکتر جلیل جعفری بنه خلخال در سخنانی گفت : استحقاق شهرستان خلخال و کوثر در بحث ورزش و پرورش قهرمان ورزشی بیشتر از سایر نقاط استان اردبیل بوده و برای ساختن یک سالن ورزشی و میدان فوتبال در روستای اندبیل ونیز حل مشکل اشتغال این قهرمان ملی تلاش خواهد کرد.

محمود جعفرزاده 28ساله از ناحیه دست داری معلولیت بوده و این معلولیت نتوانسته وی را از رسیدن به پله های ملی و جهانی باز دارد.

وی پیش از این نیز موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات پاراتکواندو جهان شده بود.

منبع: ابرنا
انتهای پیام /

 

ارسال نظر