تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 19954
تاریخ انتشار: پ, 1394/04/18 - 15:42
مسوولان شهرستان پارس آباد در آستانه روز جهانی قدس، مردم انقلابی و همیشه در صحنه این شهرستان را به حضور گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کردند.

در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس برخی از مسئولان شهرستان پارس آباد در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان با اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی از مردم همیشه در صحنه شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

 

حجت الاسلام "سید سعید رشادی" امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به جایگاه روز جهانی قدس و ضرورت حضور باشکوه مردم در این صحنه گفت: روز قدس روز اتحاد و انسجام مسلمانان جهان بوده و شرکت در این روز یک تکلیف شرعی و وظیفه انسانی می باشد.

***

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه روز قدس، روز خدا و نماد حمایت از مظلومان عالم است، گفت: روز قدس، روز قدرت سیاسی و مذهبی دین مبین اسلام و روز اتحاد شیعه و سنی و اعتقاد به مبانی و اصول بلامنازع اسلام است.

"مهدی احمدی" با بیان اینکه به امید خداوند روزی جشن آزادی قدس شریف را در سرزمین فلسطین خواهیم دید، عنوان کرد: روز حمایت از مظلوم و احقاق حق با یک کلمه توسط همه مسلمانان جهان است و آن هم «شعار الله اکبر» است.

***

"عباس مینایی" بخشدار شهر اصلاندوز با اعلام حضور در راهپیمایی روز قدس، بهترین جمله برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را همدلی و همزبانی این بار با نماد قدس عنوان کرد.

***

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه راهپیمایی روز قدس نمادی از وحدت، هویت و همبستگی اسلامی است، اظهار داشت: مردم ایران اسلامی مثل همیشه به فریادهای 'هَل مِن ناصر یَنصُرنی' مردم مظلوم فلسطین لبیک گفته و به صحنه خواهند آمد.

"یوسف روزگاری" با اشاره به اینکه مردم با حضورشان در روز قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند، گفت: روز قدس روز مرگ اسرائیل خواهد بود.

***

حجت الاسلام "حسن باقری" رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه روز قدس در حقیقت یکی از برجسته ترین یادگاری های امام راحل(ره) است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد، افزود: امروز وظیفه آحاد مختلف مردم اعم از علما، روحانیون، دانشگاهیان و بازاریان و ... این است که دست در دست هم با وحدت و یکیارچگی از تمام توان و ظرفیت خود برای نابودی اسرائیل استفاده کنند و مهمترین اقدام حضور در صحنه و اعلام نفرت از این رژیم خبیث است.

***

حجت الاسلام "امین پورمحمد" رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه روز قدس تنها متعلق به یک جریان، حزب و اندیشه سیاسی خاصی نبوده، گفت: شرکت در این روز وظیفه انسانی و شرعی و متعلق به همه قشرهای مختلف مردم بوده، و از زن و مرد گرفته تا کودک و جوان بایستی برای حمایت مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین و رهایی قدس شریف از بند اسارت در این صحنه حضور یابند.

***

"عزیز جمالی" سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری پارس آباد با اشاره به اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس در‌ واقع روز اتحاد مسلمانان و همچنین روز اعلان همبستگی مسلمانان سطح جهان با مجاهدان غیور فلسطین است، تصریح کرد: در چنین شرایطی باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرد و بهترین وجه این حمایت، حضور گسترده و دسته جمعی در راهپیمایی روز جهانی قدس است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

احسنت بر مسئولین تلاشگر وساعی روز قدس روز اسلام است مرگ بر آمریکا
ارسال نظر