تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 2090
تاریخ انتشار: س, 1391/09/14 - 11:12
فرمانده انتظامی شهرستان مشگین‌شهر از دستگیری 9 سارق و کشف 19 فقره انواع سرقت خبر داد.

به گزارش سبلانه، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس،  رضا اصلانی‌فر در تشریح نتایج اجرای طرح پیشگیری از سرقت در شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: این طرح با همکاری ماموران پلیس آگاهی کلانتری 11 و 12 مشگین‌شهر و به مدت یک هفته در سه محور پیشگیری از سرقت، کشف سرقت‌های به وقوع پیوسته و دستگیری سارقان در سطح حوزه استحفاظی اجرا شد.
وی افزود: با اجرای این طرح 9 سارق که یکی از آنها از سارقان سابقه‌دار است دستگیر شد.
فرمانده انتظامی مشگین‌شهر ادامه داد: در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده این سارقان به 19 فقره انواع سرقت اعتراف کردند و اموال مکشوفه نیز از آنان کشف و ضبط شد.
این مقام انتظامی نقش و مشارکت مردم را در تامین امنیت پایدار مهم دانسته و از شهروندان خواست به هشدارها و پیام های پلیس با هدف ارتقای احساس آرامش توجه کنند.
سارقان ساختمان نیمه کاره در اردبیل سرقت‌های دیگر نیز انجام می‌دادند
همچنین بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اردبیل از اعتراف سارقان ساختمان نیمه کاره به پنج فقره انواع سرقت دیگر خبر داد.
موسی عالیزاده اظهار داشت: به دنبال دستگیری سه سارق به هنگام سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره و انتقال آنان به پلیس آگاهی، کارآگاهان این یگان تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های خود پی بردند که این سه سارق از سارقان سابقه‌دار بوده و قبلاً نیز با تشکیل باندی اقدام به انجام سرقت کرده‌اند.
عالیزاده تصریح کرد: سارقان در بازجویی‌های به عمل آمده و در برابر دلایل و مستندات لب به اعتراف گشوده و به سه فقره سرقت موتورسیکلت، یک فقره سرقت از اماکن خصوصی و دو فقره سرقت از داخل خودرو اعتراف کردند که اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.
رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: سارقان از طریق مراجع قضایی روانه زندان شدند.
انتهای پیام/

ارسال نظر