تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22601
تاریخ انتشار: چ, 1394/11/14 - 20:59
فرماندار شهرستان پارس آباد از آغاز اعزام 2500 دانش آموز پارس آبادي به مناطق عملیاتی جنوب كشور از 21 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش آران مغان، مهدي احمدي در جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور شهرستان پارس آباد اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تا پایان سال دو ‌هزار و 500 نفر دانش‌آموز پارس آباد در سه مرحله به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام شوند.

وي با بيان اينكه اردوهای راهیان نور نقش بسزایی در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به دانش آموزان ایفا می کند، از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا همکاری و همدلی با ناحیه مقاومت بسیج در اعزام راهیان نور دانش آموزی را داشته باشند.

فرماندار پارس آباد با اشاره به اينكه وظیفه مسوولان تقویت روحیه ایثار و شهادت در جامعه و انتقال این فرهنگ بزرگ به نسل جدید است، برگزاري اردوهای راهیان نور را بهترین عامل برای خنثی سازی هجمه هاي دشمنان دانست و تصريح كرد: این فرهنگ در بازدید جوانان و نوجوانان از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس محقق می شود.

در ادامه این جلسه فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد نيز گفت: در شش ماه اول سال 94، يكهزار و 600 نفر دانش آموز خواهر و برادر به مناطق عملیاتی اعزام شده اند كه از اين حيث شهرستان پارس آباد در اعزام و پشتیبانی راهیان نور رتبه اول استانی را به خود اختصاص داده است.

سرگرد پاسدار مطلب شاهی از برنامه ریزی برای اعزام محلات شهر و رؤسای ادارات در تعطیلات عیدنوروز امسال به مناطق عملیاتی جنوب کشور نيز خبر داد و خواستار همکاری مسئولان ادارات در اين زمينه شد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر