تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 2278
تاریخ انتشار: د, 1391/09/20 - 12:11
معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل گفت: قدرت اقتصادی و علمی ایران دشمنان را به سردرگمی کشانده است.

به گزارش سبلانه، عباس دستباز روز دوشنبه در آیین معارفه بخشدار فیروز شهرستان کوثر افزود: در سایه استقامت و همدلی ملت و مسوولان ، کشور ما هر روز در پیمودن قله های افتخار در عرصه های مختلف موفق تر می شود.

وی مسوولیت را امانتی الهی و زمان مناسبی برای رسیدگی به مشکلات مردم دانست و گفت: همه مسوولان نظام اسلامی با احساس مسوولیت در سنگر خدمت شبانه روزی تلاش می کنند تا همه مردم بتوانند زندگی آسوده ای داشته باشند.

وی در زمینه انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی افزود: برخلاف انتخابات کشورهای غربی که گاه با خدشه روبرو است انتخابات ایران سالم ترین و در عین حال پر شورترین صحنه حضور مردم است و جریان انتخابات طوری طراحی شده که هیچ گونه خللی در صحت آن وارد نیست.

وی یکی از ویژگی های انتخابات را چرخش نخبگان و چرخش قدرت سیاسی و مشارکت حداکثری مردم در صحنه تصمیم گیری و انجام کارهای اساسی دانست.

دستباز همچنین با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های مناسب این شهرستان بویژه بخش فیروز در زمینه گردشگری و کشاورزی افزود: رونق کشاورزی منطقه ، حمایت و تقویت صنایع کوچک و تبدیلی و توجه به گردشگری زمینه را برای رشد و آبادانی هر چه بیشتر این بخش فراهم می کند.

وی از بخشدار جدید فیروز خواست برای رفع نیازها و مشکلات مردم بخش به روستاها سرکشی کرده و از نزدیک با مشکلات و خواسته های آنها آشنا شده و برای رفع این مشکلات تلاش کند.

وی بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای اطلاع رسانی مناسب به مردم استان برای بهره مندی از امکانات موجود در این بخش و شناساندن بیشتر قابلیت های گردشگری این بخش تاکید کرد.
 فرماندار کوثر نیز در این آیین از در حال اجرا بودن 18 طرح عمرانی در این بخش خبر داد و گفت: این پروژه ها با تامین اعتبار 150 میلیارد ریالی تکمیل شده و در اختیار اهالی قرار می گیرد.

سید سعدالله رییس ساداتی اجرای طرح های گازرسانی ، احداث شهرک گلخانه ای ، احداث جایگاه سی ان جی و سالن ورزشی و ده ها طرح آبرسانی را از جمله این اقدامات ذکر کرد. وی با بیان این که بخش فیروز دارای 480 کیلومترمربع مساحت بوده و 37 روستا دارد افزود: 13روستای این بخش دارای دهیاری هستند و 14 روستا نیز توسط شورای روستا برنامه ریزی می شوند.

وی گفت:با توجه به این که ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب موجب توسعه باغات این شهرستان خواهد شد دو هزار هکتار باغ با صرف 12 میلیارد ریال در حوزه سد لیکوان احداث می شود.

وی افزود: در توزیع اعتبارات نیز تلاش شده به صورت عادلانه منابع و بودجه شهرستانی توزیع و این بخش نیز از اعتبارات مناسبی برخوردار شود.

وی خواستار همکاری و همدلی مردم ، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با بخشدار جدید شد.

در این آیین از خدمات علی انصاری بخشدار قبلی قدردانی و بیژن سلیمی به عنوان بخشدار جدید فیروز معرفی شد.

منبع: ایرنا
انتهای پیام /

 

ارسال نظر