تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23148
تاریخ انتشار: د, 1395/01/02 - 14:47
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خودروی بنز پلیس تهران در حال ماموریت در غرب به شرق بلوار شقایق دچار حادثه شده و با تیر چراغ برق برخورد می‌کند که متاسفانه دچار حریق شده و راننده آن جان می‌سپارد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در مورد آخرین جزئیات حادثه تصادف بنز پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت:در ساعت 10 و 5 دقیقه امروز صبح یک دستگاه بنز پلیس راهور در منطقه 19 محدوده غرب به شرق در حال حرکت بود که لاستیک جلوی این خودرو دچار حادثه می‌شود.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بعد از آنکه لاستیک دچار حادثه شد خودروی فوق با جدول و سپس تیر چراغ برق موجود در خیابان برخورد و دچار حریق می‌شود.

سرهنگ عابدی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه راننده خودروی بنز پلیس راهور که کارمند قراردادی این اداره بود جان خود را از دست می‌دهد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

با سلام خدمت آرانی های عزیز خیلی از خودرو های سازمانی عمر مفیدشان تمام شده و اکثرشون دارای نقص سیستم و نقص فنی هستند و رانندگی با اونها بسیار خطرناکه نمیدونم چرا سازمان این خودرو های قراضه رو از رده خارج نمیکنه لطفا اطلاع رسانی کنید تا مردم بدونند فردا ممکنه این اتفاق برای پسرشون در خدمت بیفته سازمان متاسفانه احساس مسئولیت نمیکنه خواهشن اطلاع رسانی کنید تا حداقل دادستان عمومی به عنوان مدافع حقوق عمومی مردم شاید این موضوع رو پیگیری کنند تا در آینده شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم ما سربازان این ملت دردمون رو به کی بگیم لطفا اطلاع رسانی کنید.
ارسال نظر