تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23566
تاریخ انتشار: س, 1395/02/14 - 23:14
با حضور وزیر جهاد کشاورزی، کلنگ احداث مجتمع گاوداری شیری صنعتی ۵ هزار راسی در شهرستان پارس آباد مغان به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، روز سه شنبه طی مراسمی با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، مجید خدابخش استاندار اردبیل، تعدادی از مدیران کل استانی و شهرستانی، نماینده منتخب مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس دهم، فرماندار پارس آباد، امامان جمعه پارس آباد و اصلاندوز‏، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از اهالی قشلاق فتحعلی، عملیات اجرایی احداث مجتمع گاوداری شیری صنعتی ۵ هزار راسی در اراضی ملی قشلاق حاج بایندور شهرستان پارس آبادمغان کلنگ زنی شد.

طرح احداث گاوداری 5 هزار راس مولد با اعتبار یک هزار و 320 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 44 هکتار توسط "صفر قدرتی" بومی استان اردبیل و یکی از پرورش دهندگان با تجربه گاو شیری در کشور از امروز آغاز شد.

این پروژه برای 240 نفر بطور مستقیم و برای 1800 نفر غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده و محصولات تولیدی آن شیر و گوشت است که بنا به اعلام مجری این طرح مدت زمان اجرای آن حدود 6 لغایت 18 ماه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

دیدگاه‌ها

درود بر حاج شکور پورحسین مرد عمل

قدر اونی که هست را بدونین نیاز به کلنگ زنی و صرف هزینه نیست گاوداری و گوسهندداری کشت و صنعت و دامپوری مغان را پیچ و مهره هایشان را هم دارن باز میکنن اینور دارن هزینه الکی میکنن کمی به کشت و صنعت برسین
ارسال نظر