تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23848
تاریخ انتشار: د, 1395/03/10 - 12:29
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی پاشنه آشیل مبارزه با قاچاق کالا است، گفت: در این زمینه واجب است که همه مسئولین وارد عمل شده و در مبارزه با قاچاق تلاش کنند.

به گزارش آران مغان، احمد عظیمی امروز در جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان پارس آباد اظهار داشت: در سالی که مزین به اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری بوده باید تلاش کنیم تا با تشدید برخوردها و اقدامات در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی گام‌های جدی و اساسی را برداریم.

 

وی با بیان اینکه بحث قاچاق یکی از موضوعات و چالش های مهم کشور محسوب می شود، گفت: با اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران از راه نظامی نمی توانند کاری از پیش ببرند اما آن چیزی که قابل تجزیه و تحلیل بوده این است که در حوزه اقتصادی و فرهنگی، کشور ما آسیب پذیر است و دشمن در این زمینه رفته رفته و گام به گام بصورت نرم و هدف گذاری شده پیش می رود.

 

عظیمی با بیان اینکه مشروبات الکلی و تجهیزات ماهواره در کشور به صورت هدفمند وارد می شود، افزود: به علت پیشبرد هدف استکبار و حمایت آنها از موضوع ورود مشروبات الکلی و تجهیزات ماهواره این کالاها در راستای فروپاشی خانواده ها و تغییر سبک زندگی وارد کشور می شود و این نشان دهنده برنامه دشمنان در کشور است.

 

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل بر مبارزه با قاچاقچیان دانه درشت و کیس های کلان به ویژه در زمینه قاچاق کالاهای ممنوعه تأکید کرد و پاشنه آشیل مبارزه با قاچاق کالا در کشور را اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

 

در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان پارس آباد نیز با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم بدون مبارزه قاطع با پدیده قاچاق به اهداف اقتصاد مقاومتی دست یابیم و این مبارزه باید در کنار کنترل و نظارت بر امور صورت گیرد.
 

اکبر صمدی با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید در سال های اخیر، بکارگیری ابزار و امکانات سخت افزاری و جنگ نرم استکبار جهانی برای مقابله با انقلاب اسلامی است، گفت: بر کلیه مسئولین واجب است که با درک صحیح از استراتژی، تاکتیک و تکنیک های دشمن شرایط را برای پیشبرد برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه مأموریتی خود در ارتباط با مبارزه با قاچاق کالا و ارز فراهم نمایند.
 

وی در ادامه همچنین از تشکیل  33 فقره پرونده قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی طی دو ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: برای این تعداد پرونده بیش از 824 میلیون ریال جریمه محکومیت صادر شده است.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر