تازه ترین مطالب



پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25419
تاریخ انتشار: د, 1395/07/26 - 14:19
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، گفت: دشمن می‌خواهد اسم و یاد و نام حسین نباشد، برنامه‌ریزی‌ها و توطئه‌ها کرده‌اند؛ مرتب تقویم والیبال و فوتبال را در روز تاسوعا و عاشورا می‌گذارند تا قداست عاشورا را بشکنند اما کور خوانده اند این پیوند ناگسستنی است.

به گزارش آران مغان به نقل از سبلانه، سردار محمدرضا نَقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور امروز در یادواره ملی شهید اسماعیل اعلمی شهید شاخص بسیج ورزش کشور در حسینیه ثارالله اردبیل، اظهار کرد: مکتب شهید اسماعیل اعلمی درس گرفتنی است، او قهرمان هر دو جبهه جهاد اصغر و اکبر بود؛ قوه غضب و شهوت‌اش در خدمت قوه عقل بود که به کمال رسید؛ او مبارزه با نفس، تواضع و خضوع را از مکتب امیر المومنین، سیدالشهدا و حضرت عباس(ع) یاد گرفته بود؛ مکتبی که نگذاشت شهرت، مدال و سکوی بین المللی شهید اعلمی را از رفتن به جبهه باز دارد؛ انسانی که قوه غضب و شهوت‌اش از مدار عقل و انسانیت تجاوز کند می‌شود آل سعود و آمریکای جنایتکار، که بی‌خیال بمب بر سر نوزادان، زنان باردار، پیرزنان، پیرمردان، کودکان و عزاداران می‌ریزد و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است.

وی گفت: دشمن از یادگرفتن ما از مکتب سیدالشهدا می‌ترسد، شهید اعلمی دغدغه‌اش این بود با حضور در میدان مبارزه، انقلاب و اسلام را به جهان صادر کند؛ همین تفکر جوانان انقلاب اسلامی دشمنان را هراسناک کرده است.

سردار نقدی تصریح کرد: وقتی دشمن رمز موفقیت ما را پیوند با عاشورا دید، با تمام قوا به جنگ عزاداری‌های حسین و عاشورا آمد، برنامه‌ریزی‌ها کرده اند تا بابه انحراف کشیدن مراسم دینی وحمله به عزاداری‌ها ما را از این مکتب جدا کنند غافل از اینکه ما پرورش یافتگان مکتب حسین هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، افزود: آمریکای جنایتکار برود تاریخ را بخواند، کور خوانده‌اند پیوند ما با عاشورا ناگسستنی است؛ همین عشق به مکتب سیدالشهدا مستکبران را جای خود خواهد نشاند و دنیا را عوض خواهد کرد.

وی اظهار کرد: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرونده فحشای رقبای خود را افشا می‌کنند، مردم آمریکا فقط تا این حد آزادند تا یکی از این دو فاسق را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند، آزادی مردم آمریکا همین قدر است! حالا ما بیایم بزرگان دین را کنار بگذاریم و تابع کسانی باشیم که نمی‌توانند جلوی شهوت خود را بگیرند کسانی که دنیا را به خاک و خون می‌کشند وای بر کسانی که دم از تعامل با آمریکا و سازش با استکبار می‌زنند، ما این قهرمان های بزرگ را مفت نداده ایم که بگذاریم مستکبران بر ما مسلط شوند.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: باید از این یادواره درس استقامت بگیریم، مکتب ما مکتب عزت، کرامت و ازادگی است، مکتب تسلیم و سازش و حقارت نیست؛ به هر ظالم و ستمگری که بخواهد غیر خدا را حاکم کند "نه" خواهیم گفت.

وی شهید اعلمی را افتخار ورزش ملت و ورزشکاران دنیا معرفی کرد و گفت: با اومیثاق می‌بندیم تا آخرین قطره خون در مسیر انقلاب و اطاعت از ولایت فقیه خواهیم ایستاد و لبیک یا حسین سر خواهیم داد.

یادواره ملی شهید اسماعیل اعلمی شهید شاخص بسیج ورزش کشور در سال 95 و 184 شهید ورزشکار استان اردبیل با حضور سردار نقدی، خانواده‌های شهدا، ورزشکاران و پهلوانان، مدال‌آوران و نام‌آوران استان اردبیل برگزار شد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر