تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26314
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/19 - 08:59
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد.

به گزارش آران مغان به نقل از سبلان‌ما، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد.
در بخشی از بیانیه این جبهه مردمی آمده است: حضور پررنگ مردم  استان اردبیل در عرصه ها و گذرگاه های مختلف انقلاب حکایت از درک والای آنان از شرایط حساس نظام در سطح منطقه و جهان داشته و می رود تا با استمرار آن همچنان چراغ ولایتمداری و حضور باشکوه خود را پرفروغ تر از قبل روشن نگه دارد.
در ادامه آمده است؛اینک که جمعی از دلسوزان انقلاب اسلامی با امید به نصرت الهی و آگاهی و شناخت از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بی‌بدیل کشور عزیزمان در راستای تقویت هرچه بیشتر وحدت، انسجام، کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اقتدار آن در عرصه داخلی و خارجی اقدام به تشکیل« جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» نموده‌اند؛ تا با توجه به شرایط مهم و سرنوشت ساز کشور، در فرآیندی مشارکتی و مبتنی بر مردم‌سالاری حضور تاثیرگذاری داشته باشند؛ ما جمعی از نیروهای انقلابی و پایبند به اصول و مبانی انقلاب اسلامی در استان قهرمان پرور اردبیل ضمن حمایت و پشتیبانی از این حرکت مردمی و انقلابی، آمادگی خود را جهت همکاری و همراهی در جهت تقویت و تثبیت پایه های مردم‌سالاری دینی و  کارآمدی آن اعلام می‌نماییم.
در پایان این بیانیه تاکید شده است که سازوکار و نحوه فعالیت جبهه در سطح استان و شهرستانها و همچنین حضور و همکاری کلیه نیروهای علاقمند انقلاب اسلامی با هماهنگی های لازم با جبهه در حال تدوین بوده و به زودی اطلاع رسانی  خواهد شد.
این بیانیه توسط افراد و شخصیت های ذیل الذکر صادر شده است: حجت الاسلام مهدی نوروزی-جهانگیر امامی-جواد صبور-حجت الاسلام ناصر نصیری---دکتر حسین محسنی-دکتر عبدالله مهدوی-دکتر نعمت اله مسعودی_کاظم دبیر-علی حسن زاده نیاری-شهرام محمدی

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر