تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26467
تاریخ انتشار: چ, 1395/11/06 - 12:17
جانشین قشر بسیج رسانه استان اردبیل گفت: بنیاد فرهنگی و رسانه‌ای مطالبات عمومی مردمی استان اردبیل تشکیل می‌شود، چرا که تشکیل این بنیاد یکی از نیازهای اساسی استانها محسوب می‌شود.

به گزارش آران مغان به نقل از سبلان‌ما ،اکبر غاربی صبح امروز در مجمع کشوری بسیج رسانه اظهار داشت: به منظور بررسی آسیبهای اجتماعی در سطوح مختلف ملی و بین‌المللی و پیگیری مطالبات عمومی مردم، این بنیاد لازم است در استانها تشکیل شود.

وی با اشاره به نقش محوری بسیج رسانه تصریح کرد: بنیاد فرهنگی و رسانه‌ای مطالبات عمومی به دنبال پیگیری خواسته‌ها و مشکلات جامعه بوده و تقویت روحیه انقلابی‌گری و پیگیری اجرای منویات رهبری در خدمت به مردم از جمله رسالت‌های آن محسوب می‌شود که بایستی مورد توجه واقع شود.

جانشین قشر بسیج رسانه استان اردبیل گفت:به منظور تقویت بنیه محتوایی رسانه‌ای استان، پارک محتوایی بایستی با تشکیل اتاق اندیشه‌ورز با حضور اساتید فن و صاحبان نظر فعالیت نماید و از این طریق به تقویت بنیه محتوای رسانه‌ای بپردازد.

غاربی با اشاره به پایین بودن سواد رسانه‌های جامعه بیان کرد: یکی از مهمترین نواقص و خلاهایی که در اقشار مختلف جامعه احساس می‌شود، نقش رسانه در بعد آموزشی جامعه است که می‌توان با برنامه‌ریزی‌های لازم و هماهنگی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح جامعی را در این خصوص برای بررسی و تصویب به مجلس ارائه داد تا از سطوح ابتدایی در آموزش و پرورش این طرح عملیاتی شود.

وی تعامل سازنده بسیج و رسانه‌ها را به عنوان یک فرصت دانست و تصریح کرد: در مقابل این فرصت‌ها، تهدیداتی نیز وجود دارد که می‌توان با اصلاح قانون مطبوعات، رفع مشکلات مالی نشریات محلی از طریق توزیع عادلانه آگهی‌ها، رفع مشکل بیمه خبرنگاران و اصلاح نحوه پرداخت یارانه‌های مطبوعات محلی آنها را به یک فرصت بی‌بدیل تبدیل کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر