تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26837
تاریخ انتشار: د, 1395/12/16 - 16:31
معاون فرماندار پارس آباد از اعزام 320 نفر از مردم شهرستان پارس آباد در قالب 8 دستگاه اتوبوس به مناطق راهیان نور جنوب كشور خبر داد.

به گزارش آران مغان، عدالت حاجی پور امروز در جلسه هماهنگی و پشتیبانی راهیان نور عمومی شهرستان پارس آباد با تشریح خدمات ارزشمند شهدا و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس گفت: کاروان های راهیان نور ضمن آشنايي با رشادتهای رزمندگان دفاع مقدس، پس از بازگشت بهترین راوی برای انتقال رشادتهای شهدا و ایثارگران خواهند بود.

وي با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان و ایثارگران هستیم، افزود: امسال 320 نفر از اقشار مرديم اعم از برادر و خواهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام مي شوند.

معاون فرماندار پارس آباد با تاكيد بر هماهنگی و پشتیبانی همه مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی از کاروان راهیان نور گفت: با توجه به تناسب جمعيت شهرستان پارس آباد اين شهرستان بيش ترين آمار اعزام راهيان نور نسبت به سایر شهرهاي اردبيل را دارد و ضرورت دارد مدیران و مسئولان ضمن عمل به تعهدات خود در جلسه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مختلف مردم کمک کنند.

حاجي پور در ادامه از حضور پرشور مردم و مسوولان در تشییع و تدفین شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامي اين شهرستان که در شأن مقام شامخ شهید انجام شد قدردانی كرد.

در اين جلسه فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد نيز با بیان اینکه اردوهای راهیان نور فرصتی برای معرفی ارزش‌های دفاع مقدس است، گفت: یادآوری خاطرات پندآموز هشت سال دفاع مقدس از ضروریات جامعه است و نباید از این فرصت غافل شویم.

سرهنگ مطلب شاهي با بیان اینکه سهمیه شهرستان پارس آباد در اعزام راهیان نور 320 خواهد بود که با 8 دستگاه اتوبوس اعزام می‌شود، افزود: اعزام كاروان راهیان نور شهرستان پارس آباد در روزهاي 23 اسفند 95 و 6 فروردين ماه 96 خواهد بود.

وي گفت: این کاروان در سفر پنج روزه خود از مناطق عملیاتی و یادمان های شهدای شلمچه، طلائيه، اروند کنار، هویزه، دهلاویه و فكه بازدید خواهند کرد.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد خاطرنشان كرد: کاروان راهیان نور همه ساله با هدف معرفی و نقش رزمندگان دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه صورت می گیرد.

 

///

///

///

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر