تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28259
تاریخ انتشار: س, 1396/06/21 - 19:38
بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد با ورود به عرصه‌های مختلف عمراني و آبادانی گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره روستاهاي محروم شهرستان برداشته است.

به گزارش آران مغان، بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد با ورود به عرصه‌های مختلف عمراني و آبادانی گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره روستاهاي محروم برداشته و با برگزاری طرح هجرت گام‌های بلندی در راستای توجه به مناطق محروم شهرستان داشته است.

این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های خود و با استفاده از ظرفیت نیروی بسیج توانسته نقش بی‌‌بدیلی در محرومیت‌زدایی و کسب اعتماد مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف شهرستان به دست آورد.

تنوع اهداف و فعالیت‎های بسیج سازندگی یکی از ویژگی‎های این سازمان است که توانسته در عرصه‎های عمران و آبادانی، منابع طبیعی و کشاورزی، بهسازی و زیباسازی مدارس و اشتغالزایی فعالیت کند.

تعمير و رنگ آميزي مدرسه، ساخت غسالخانه، کمک به ساخت مسجد و خانه عالم، توزیع لوازم التحرير و ... نمونه هایی از پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحيه پارس آباد است.

تصاويري از فعاليت بسيج سازندگي سپاه ناحيه پارس آباد در روستاي اوزون قويي2 كه در زمينه تعمير و رنگ آميزي آموزشگاه شهيد ميرعزت بهبودي و ساخت غسالخانه را مشاهده مي كنيد.

 

///

///

///

///

///

انتهاي پيام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر