تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28262
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/22 - 10:05
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد گفت: دشمنان با تمام توان و با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی سعی در فروپاشی بنیان خانواده‌های ایرانی دارد كه بايستي هوشيار بود.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری در اختتامیه جشنواره جوانه‌های صالحین بسیج شهرستان پارس‌آباد گفت: در عصر کنونی خاکریز دشمنان تغییر کرده و دشمن به دنبال تسخیر سنگرهای معنوی است.

وي با بيان اينكه دشمنان انقلاب اسلامی ايران در طول هشت سال دفاع مقدس توسط 40 کشور جهان مورد حمایت و پشتیبانی بودند، افزود: در اين جنگ هشت ساله دشمنان بهترین امکانات را در دست داشتند اما در برابر اراده راسخ بسیج مردمی توان مقابله نیافتند و با شکست روبه‌رو شدند و امروز در تلاشند به طريقي ديگر سنگرهای معنوی و ذهن جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را تسخیر و محاصره کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس‌آباد گفت: دشمنان با تمام توان و با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی سعی در فروپاشی بنیان خانواده‌های ایرانی و بیگانه کردن جوانان با ارزش‌های انقلاب اسلامی دارد که باید خانواده‌ها و بسیجیان با تشویق جوانان برای حضور در مساجد و حلقه‌های صالحین گامی موثر برای مقابله با این نقشه‌های شوم دشمنان بردارند.

نوري همچنين با بيان اينكه افزایش روزافزون آسیب‌های اجتماعی در جامعه به خصوص در بین جوانان از نقشه‌های شوم دشمنان است، تصريح كرد: باید تمام دستگاه‌های فرهنگی و ذی‌ربط در تقویت برنامه‌های فرهنگی همت کنند چرا که بلای خانمان‌سوز اعتیاد در بین افراد متاهل و جوانان روز به روز افزایش پیدا می‌کند و همه مسئولان در برابر این سرمايه هاي نظام مسئولیت دارند.

وي با بیان این که دستاوردها و پیشرفت‌های موجود کشور، مدیون رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، اظهار كرد: حلقه‌های صالحین، ارزشمندترین فرصت برای جذب بسیجیان و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و بهترین حلقه اتصال نسل سوم و چهارم انقلاب با شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

نوري با تاکید بر لزوم آگاه سازی جوانان، بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان اقتصاد مدنظر رهبری اشاره كرد و گفت: در همين راستا سپاه برای ارائه تسهیلات مورد نیاز جوانان، ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی و تلاش برای محرومیت‌زدایی در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتی گام هاي اساسي برداشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس‌آباد، افزایش تولیدات داخلی و اشتغال جوانان را مهمترين اولويت اقتصاد مقاومتي دانست و بر لزوم اعتماد به تولیدکنندگان داخلی و ایمان به داشته‌های خود و فرهنگ سازي آن در بین خانواده‌ها تاكيد كرد.

وی با تقدير از تلاش مربیان، بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های بسیج شهرستان پارس‌آباد بيان كرد: با تلاش همه عوامل شاهد تربیت نسلی مومن، متعهد و معتقد به مبانی ارزشی اسلام و انقلاب اسلامی و رشد و تعالی جوانان و نوجوانان هستیم که تاکنون در این راستا اقدامات بسیار شایسته‌ای صورت گرفته است.

نوري خاطرنشان كرد: امسال محوریت برنامه‌های بسیج مساجد است که خاستگاه حرکت بسیج در طول انقلاب مساجد بوده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر