تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28577
تاریخ انتشار: س, 1396/08/02 - 10:12
مراسم معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد امروز در سکوت خبری و عدم حضور خبرنگاران برگزار شد.

به گزارش آران مغان، در این مراسم "سيد مرتضي سيدكلان" كه پيش از اين سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد بود با حكم مديركل ورزش و جوانان استان اردبيل به‌عنوان رئيس اين اداره منصوب شد.

آئین معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان پارس آباد در حالي با حضور مديركل ورزش و جوانان استان اردبيل و فرماندار شهرستان پارس آباد برگزار شد، كه خبري از حضور و يا دعوت خبرنگاران و اصحاب رسانه در اين مراسم نبود.

این کم لطفی مسئولان به خبرنگاران برای حضور در جلسات تودیع و معارفه شهرستان در ماه هاي اخیر برای بار اول نبوده و مواردی همچون مراسم معارفه رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت، ریاست بیمارستان امام خميني (ره) و ارس، رئيس اتاق اصناف، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد، مديريت كشت و صنعت پارس و ... در ماه‌های گذشته، باعث گلایه‌مندی خبرنگاران و اصحاب رسانه شده است.

اینجاست که نقش ضعیف روابط عمومی ادارات شهرستان آشکار می‌شود و این در حالی است که این رابطان خبری مردم و مسئولان همواره از ارتباط و مصاحبه مستقیم خبرنگاران با مسئولان اداره مربوطه خود، شکایت دارند.

 

//

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

اولا" قرار نیست. دستگاهها هر کاری که می خواهند بکند. خبرنگاران را در جریان بگذارند. این وظیفه خبرنگاران هست که تفحص کنند و خبر را کشف نمایند. در ضمن در شهرستانها روابط عمومی ادارات وجود ندارد. تنها فرمانداریها روابط عمومی دارند. و رسانه ها می بایست از طریق فرمانداریها اخبار شهرستانها را پی گیری کنند.
ارسال نظر