تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29319
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/28 - 10:42
با اقدام ضربتی شهرداری پارس آباد بالاخره مطالبه چندین ساله برچیدن دکه های غیرمجاز در سطح شهر پارس آباد رنگ واقعیت به خود گرفت.

به گزارش آران مغان، روابط عمومی شهرداری پارس آباد اعلام کرد: در سالهای گذشته دکه ها بدون توجه به ساز و کار قانونی و مناسب و بصورت فله ای در سطح شهر پارس آباد افزايش چشمگيري داشته اند که در برخی مكانها بدون توجه به جانمائی اصولی مزاحمت در عبور و مرور شهروندان نیز به وجود آورده است.

اين روابط عمومي ادامه داد: عمليات جمع آوري همه دکه های فاقد مجوز طي روز گذشته از سطح شهر آغاز شده است و اعطای مجوز جدید دکه تنها با شرائط خاص و توجه به زیبايی و نماسازی آن صورت خواهد پذیرفت و از دکه های پیش ساخته متحدالشکل استفاده خواهد شد.

بنا براعلام روابط عمومی شهرداری پارس آباد، شهرداری پارس آباد مغان ضمن قدردانی از حمایت قاطع و پشتیبانی بسیار مناسب دادستانی از شهرداری برای تامین رفاه و آسایش شهروندان با اعمال قانون از تمام دکه داران سطح شهر خواست هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف و معاوضه دکه های خود با دکه های معرفی شده از سوی شهرداری اقدام کنند.

وجود این دکه ها فارغ از ایجاد سد معبر، نمایی زشت به سطح شهر پارس آباد داده بود كه با ساماندهي اين دكه ها مبلمان و چهره پارس آباد مغان يك نفس تازه اي خواهد كشيد.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر